גם ביום החמישי לשבעה על דודו טופז ז"ל, נמשך זרם המבקרים בדירתו שבצפון תל אביב. בין המנחמים ישנם גם מעריצים רבים, שכנים ואף לא מעט אמנים שהכירו ועבדו עם טופז.

לאחר שאתמול הגיעו יגאל שילון, מני פאר, פנינה רוזנבלום וצחי נוי, גם היום הגיעו מספר אמנים מוכרים, ביניהם הסטנדאפיסט שלום אסייג שמככב בתכנית "צחוק מעבודה", שמופקת על-ידי הזכיינית רשת. כזכור, המשנה למנכ"ל החברה שירה מרגלית הותקפה על ידי שליחיו של דודו. מפיק תכניתו של אסייג, יואב גרוס, היה על פי החשד ב"רשימת המטרות" של טופז.

כאשר עזב אסייג את השבעה אמר לחדשות 2 באינטרנט: "הכול בסדר אחי, אין סיבה שלא נבוא. באתי לנחם את הילדים, את הגרושות ואת המשפחה, היו לו הרבה ימים טובים וימים יפים צריך לזכור גם אותם בגלל זה אני פה - שנדע רק שמחות".

בין האמנים האחרים שבאו להביע את תנחומיהם למשפחת טופז היום היו גם הבדרן טוביה צפיר, השחקן ארנון צדוק וגם הזמר יזהר כהן.

בנו של טופז מארגן סיאנס לאבא

אורח יוצא דופן היום בשבעה היה אדם מזוקן וארוך שיער בשם יצחק מזרחי, שקיים טקס סיאנס בשידור חי לפני מספר שנים בתכניתו של דודו טופז.

"דודו היה פדנט, הוא הקפיד לבדוק אותנו גם לפני השידור והתאמנו יחד והראינו לו מה אפשר לעשות", אמר. היום, כמה שנים אחרי, חזר יצחק מזרחי לביתו של טופז לאחר שבנו יהונתן הזמין אותו וביקש ממנו לערוך סיאנס נוסף, שאולי יביא לפגישה מחודשת בין האב למשפחתו.

מזרחי סיפר, "בשלב זה אין דיני ההלכה מאפשרים לקיים סיאנס, אלא רק לאחר 30 יום לפחות. היהדות גם אינה מרשה לזמן בן אדם ספציפי, אבל יש דברים לגרום לבן אדם להגיע גם בלי הזמנה ספציפית. אבל אני מניח שכמו שאני מכיר את דודו, הוא ירצה לבוא".

אברי גלעד ושלמה ארצי הגיעו לנחם את משפחת טופז

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק