החברים בתעשיית הבידור ממשיכים לבוא ולבקר את משפחת טופז האבלה בצפון תל אביב. לאחר ששלמה ארצי ואברי גלעד הגיעו לבית המשפחה, שמות רבים נוספים הצטרפו הערב לגל המבקרים.

"דודו היה חבר, נורא אהבתי אותו", סיפרה פנינה רוזנבלום עם יציאתה מהבית כשהיא מאופרת בקפידה כהרגלה. "הוא היה איש מקסים. אין לי הרבה מה להוסיף, זאת פשוט טרגדיה וחבל שזה קרה ככה".

שאלנו את רוזנבלום דווקא על האמנים שבחרו לא להגיע לשבעה והיא השיבה כשמילות הביקורת מסתתרות בין דבריה. "דודו עזר לכל כך הרבה אנשים ובמיוחד לאמנים להתקדם בחיים", סיפרה אשת העסקים וחברה קרובה של טופז. "והם היו צריכים כולם להגיע לפה, להיות פה ולהיות איתו. גם אם הבן אדם מעד והייתה לו טרגדיה, הוא לא עבריין. זו טרגדיה".

מבקר נוסף היה השחקן צחי נוי שהכיר טוב את טופז ובא גם לנחם את חברו, ואחיו של דודו, מיקי גולדנברג. "אצל דודו הופעתי כמה פעמים בתכנית וזה היה מאוד נחמד, גם כי זו הייתה תכנית מרכזית", סיפר נוי. "כששמעתי על כל הסיפור באמת שלא הסכמתי עם מה שהוא עשה, אבל גם לא הסכמתי עם יחס התקשורת אליו".

נוי משוכנע שאם קצת יותר רגישות אולי ניתן היה למנוע את הטרגדיה. "אם היו נותנים לו לראות את ילדיו זה לא היה קורה", משוכנע השחקן. "לא חשבתי אם להגיע או לא, אני אפילו לא נכנס לזה, לא הייתה לי דילמה. אני בא לנחם את אחיו ואת הילדים".

"באתי לנחם את הילדים שלו", סיפרה השחקנית מיקי קם. "אני מכירה אחד מהם קצת יותר מקרוב. חובתי. אני לא חוששת מכלום". "כואב לי ממש", סיפרה גם אורית פוקס. "נשבר לי הלב. הלב כואב לי פיזית. בכיתי זה עצוב לי. עצוב".

אברי גלעד: "קיבלתי את החיבוק הכי חם"

אמנים נוספים שהגיעו לשבעה היו: מוטי גלעדי, ננסי ברנדס, ספי ריבלין, אריק סיני, יאיר ניצני, ליאור סושרד, אבי טולדנו, נאור ציון וציון ברוך.

"הגעתי כדי לדבר עם הילדים שלו ולחבק אותם", סיפר אברי גלעד לעיתון "ידיעות אחרונות". "לבי איתם ואין בי שום כעס. היה לי חשוב להשתתף בכאבם".

"מהבוקר מתקשרים אליי מכל תחנת רדיו מקומית ורוצים שאני אדבר על זה", הוסיף גלעד בתכנית "המילה האחרונה" בגלי צה"ל, אותה הגיש בצהריים. "למה הלכתי? בשביל למחוק בן אדם אחד שאני מניח שהיושבים שם בדירה חושבים שיש להם איתו חשבון רב, למחוק בן אדם אחד מהחשבון הזה. כאילו, אחד פחות".

גלעד סיפר על המפגש עם ילדיו של טופז. "באתי לבית וקצת השתוממתי מדירתו של מלך הרייטינג, כפי שהוא כונה בעבר, שהיא דירה צנועה. ואז בא אליי אחד הילדים, הגדול, וחיבק אותי חיבוק הכי חם, הכי קרוב, הכי מדהים שקיבלתי הרבה זמן".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז: טקס ההלוויה המלא

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור