נינט יהלי
אין לך מה להפסיד

פוקוס – אירוע השבוע

אירוע השבוע ממשיך להיות ההשקה המחודשת של ערוץ 24 עם האולפן השקוף בנמל תל-אביב שמשדר 24 שעות ברציפות למשך 24 ימים. השבוע ביקרו שם המוני אמנים ששרו והתראיינו. הבולטים היו: נינט ויהלי סובול, אסף אמדורסקי, שולי רנד, שייגעצ, שראל, משה פרץ, סינרגיה, בית הבובות, פבלו רוזנברג באיחוד עם סטלה מאריס, עמיר לב, דניאל סלומון, אלי לוזון, מאיה רוטמן, דן תורן, מיקה קרני ומיקי שביב, סאבלימינל, כפיר אפשטיין, כהן ומושון, יוסי אזולאי, חיים משה, האחים אריאל, יוסי פיין, יוני פוליקר, לוס כפרוס, מרסדס בנד, מישה קירקילן, שירלי לילו ולירון לב.

ועיקרן תחילה – החדשות

ניין אינץ' ניילס וג'יינס אדיקשן כנראה בדרך להופעה בארץ. מי שסגורים כבר הם פרדייז לוסט שינחתו בארץ ב-23.5. טרי פויזן יחממו את דפש מוד ולואיזה כבר באטרף.

מארק רונסון הסכים לגאול את הקאמבק של איימי וויינהאוס. אלבום של גרין דיי יהפוך למחזמר בלוס אנג'לס. סשה ברון-כהן גייס את בונו, כריס מרטין, סטינג והוילג' פיפל לפרודיה על שירי צדקה.

דפש מוד
אחי, אני אומר לך, הטרי פויזן האלה שוות

גיבורי הניינטיז מתכוננים ל"רוק עצמאות", אלבום שירי המסורת של עוזי חיטמן ז"ל יצא לאור. אביתר בנאי עדיין מוביל את מצעד ההשמעות, דור דניאל שני, מרגול בכניסה מרשימה למקום ה-3.

קשיי נזילות – דלפו לרשת

האלבום החדש של דפש מוד דלף השבוע, מה שאומר חגיגונת במדור הבאסטה. לא בדיוק דליפה אבל בוב דילן אפשר השבוע 24 שעות של הורדה חופשית לשיר מאלבומו החדש.

תצא בחוץ – יציאת השבוע

"האח הגדול VIP", על ששת האמנים שהשתתפו בה, הסתיימה השבוע. הנה הביצוע של כמה מהמשתתפים לקליפ "זה היה ביתי" עליו סיפרנו לכם לפני שבוע.

מה נשמע? שירי השבוע

שרית חדד בהשמעה בלעדית לשירים מאלבומה החדש "מרוץ החיים". שלום חנוך בסינגל שלישי שיוצא יחד עם האלבום. אביב גפן שר "אור קטן בלב". ניל יאנג בשיר חדש מאלבומו המתקרב. במדור הסינגלים הושמעו השבוע החדשים של רמי קליינשטיין, ריקי גל, אריאלה עדוי, שוגר שוסטר וקולולוש עם באני סיגלר.

אין תמונה
מרוץ החיים. חדד

ראיות חותכות – הביצועים החיים של השבוע

מופע הארנבות של ד"ר קספר בקליפ הופעה. עידן יניב שר את "זן נדיר" של קורין אלאל.

בין האוזניים – אלבום השבוע

קלי קלרקסון לא הצליחה להימלט מציפורני תאגיד "סוני" ומאלבום שעיקר את נטיותיה האמנותיות.

הוצאו מהקשרם – ראיונות השבוע

יאיר ניצני סיפר איך תיסלם הגיעה לפסטיבל ישראל. יוסי פיין ורוני פיטרסון שוב מופיעים יחד. עידו מוסרי השיק את אלבום הבכורה. יוסי אזולאי חגג זהב לאלבום "תפילות". אסף שריג דיבר על ה-EP החדש שלו ועל האיחוד של "איפה הילד". דני גלבוע כיכב השבוע במדור תעודת זהות.

כפולת אמצע – כתבות השבוע

בתחילת השבוע בדקנו האם "האח הגדול VIP" עשתה טוב לקריירות של הזמרים שהשתתפו בו. שלמה ארצי זכה לכתבה וראיון נפרדים בשני ימים עוקבים בחדשות ערוץ 2 עם זכייתו בפרס מפעל חיים של אקו"ם. אורי פיינמן ודורון מזר בקאמבק.

שאלה של השקפה – שאלת השבוע

איך שימי תבורי הפסיד לדודי מליץ? מילא להפסיד, אבל לדודי מליץ??

אמרתי לכם – ציטוט השבוע

יאיר ניצני, תיסלם: "הרגעים על הבמה מזכירים את פעם. אותן בחורות צורחות ולפעמים זה הבנות שלהן. התגובות הן בעיקר בנוסח 'ואו, גם זה שיר שלכם? בואנ'ה, יש לכם המון להיטים'".