אתמול (שני) הודיעו כלי התקשורת בארצות הברית על מותו של הראפר ניק בליקסקי (ניקאלוס ת'ומפסון) בן ה-21, שנורה בגבו 7 יריות בזמן ששהה מחוץ לבניין בברוקלין שבניו יורק. 

בשעות הלילה של יום ראשון האחרון, הוזעקו כוחות ההצלה למקום לאחר שהגיעו דיווחים על הירי, ומצאו במקום את הראפר הצעיר ללא הכרה. אחרי שת'ומפסון לא הגיב לניסיונות ההחייאה שבוצעו בו, הוא הובהל לבית החולים הקרוב, שם נקבע מותו תוך זמן קצר, ועל פי הידווחים החיפושים אחר חשודים ברצח עדיין נמשכים.

בליקסקי נחשב לכוכב עולה בתעשיית ההיפ הופ האמריקאית, ובמהלך השנה האחרונה הוא הקליט את המיקס-טייפ הראשון שלו, "Different Timin", שאמור היה לצאת בחודש יוני הקרוב.

אותו פרויקט מצופה כולל את השיר המוכר ביותר שלו, "Drive the Boat", שזכה למיליוני השמעות בשרתי המוזיקה כמו גם ללא מעט צפיות ביוטיוב, ויומיים לפני הרצח שחרר הראפר הצעיר סינגל חדש בשם “What I Do”.

View this post on Instagram

NIGGAS NOT FUCKIN WITH ME #BG4L

A post shared by Nick Blixky (@nickblixky63) on

נאקים גאריסון, אחד מאנשי הצוות שליוו את הראפר בדרכו המוזיקלית, סיפר על הטרגדיה: "הוא מת ואנחנו שומעים סיפורים שונים אודות הרצח. הוא החל לעבוד איתי כאמן ובהמשך הפך לבן משפחה. הוא היה אדם מדהים שכולם מכבדים. שונה מהרבה אמנים צעירים שפועלים כיום".