מאז האמירה של טקאשי סיקסניין בחודש יולי האחרון, אז צוטט כשאמר: "אני מופתע שאני עדיין בחיים", היו לו עוד כמה סיבות טובות לתהות על מזלו ועל כך שאף אחד עדיין לא פגע בו פיזית. אלא שהשבוע הוא כמעט ונפגע, אחרי שהראפר ששוחרר בשנה האחרונה מהכלא, הסתבך בפעם המי יודע כמה - אבל הפעם שלא באשמתו. בערך.

העיתונאי אנדי סלייטר מפוקס ניוז דיווח אתמול בחשבון הטוויטר שלו כי "הראפר טקאשי סיקסניין נמצא תחת חקירה במשטרת מיאמי לאחר שלכאורה היה מעורב בשוד מזוין", אך מהר מאוד סלייטר חזר לדווח בטוויטר שלאחר חקירת המשטרה התברר בכלל שהמתלונן המציא את הסיפור ומדובר בתלונת שווא. 

"התקרית, שטקאשי כן היה מעורב בה, קרתה במטווח פיינטבול במיאמי", נכתב בציוץ השני שהבהיר את העובדות סביב המקרה. "הראפר נוכה מכל חשד", הוסיף סלייטר, ולפי הדיווח השני שלו ניתן היה להבין שהראפר והמתלונן אכן היו מעורבים בתקרית כלשהי - ובהמשך כבר צצו הסרטונים שחשפו את הסיפור האמיתי.

"מתברר שמישהו ניסה להתעמת עם טקאשי וקרא לו עכברוש", כתב אושיית הרשת דיג'יי אקדמיקס, כשהעלה את התיעוד של התקרית. "הוא (טקאשי) והצוות שלו עילפו במכות את הבחור התוקף. הוא הגיש תלונה ואז חזר בו מהדברים שטען בפני השוטרים". אלימות

מאז שהשתחרר מהכלא לפני כמה חודשים, טקאשי הספיק להסתכסך עם חצי מתעשיית ההיפ הופ ברשתות, נתבע בגין שוד, לעג לראפר קינג וון שמת לאחרונה, ואפילו שחרר אלבום שנקרא TATTLE TALES (שבתרגום חופשי אומר "שטינקר"), שמרפרר לעובדה שהוא מואשם בכך ששיתף פעולה עם המשטרה ומסר מידע על חבריו לשעבר מהכנופיה "9Trey". או בקיצור: מלך השערוריות של תעשיית המוזיקה הכה שוב - וכנראה שלא בפעם האחרונה.