טקאשי סיקס ניין, אחד הראפרים המדוברים של השנים האחרונות, הוציא בסוף השבוע האחרון את הסינגל הראשון שלו מאז ששוחרר מהכלא בחודש שעבר לאחר שריצה תקופת מאסר של שנה וחצי ושוחרר 4 חודשים לפני תום תקופת מאסרו.

בשנת 2018 נעצר טקאשי (דניאל הרננדז) באשמת סחיטה, אחזקת נשק לא חוקי ועבירות סמים, הוא הודה באשמה ב-2019 ועמד בפני מאסר עולם אפשרי. ב-18 בדצמבר 2019 נערך משפטו, שם נגזרו עליו שנתיים מאסר, 300 שעות עבודות שירות וקנס כספי של 35,000 דולר, אך כאמור הוא שוחרר לפני כחודש, ארבעה חודשים לפני שסיים לרצות את עונשו עקב התפשטות נגיף הקורונה בארה"ב ומחלת האסטמה ממנה הוא סובל.

הראפר זוכה הפלטינה שמוכר בזכות סגנונו הצבעוני לא חיכה יותר מדי, ובסוף השבוע האחרון שחרר את הסינגל הראשון לו מאז שחרורו, GOOBA, שצבר תוך 24 שעות למעלה מ-50 מיליון צפיות ביוטיוב.

בסינגל המדובר, שעורר לא מעט רעש בארה"ב, מתייחס הרננדז גם לווירוס הקורונה ש"בזכותו" זכה לשחרור מוקדם והוא שר: "הם כולם חולים, אבל הם היו כך הרבה לפני הקורונה". עוד בשיר מתייחס טקאשי לעובדה ששיתף פעולה עם רשויות החוק בעת מעצרו והפך ל"מלשן" בחוגים מסויימים: "ספרו לי איך הלשנתי ואיך חזרתי הביתה לתיק גדול".

לאנס לזארו, סנגורו של הרננדז, סיפר כי מחלת האסטמה ממנה סובל מרשו הפכה אותו לפגיע במיוחד מול השתוללות וירוס הקורונה בארה"ב בכלל, ובבתי הכלא במדינה בפרט, והוא נשלח להשלים את תקופת מאסר במעצר בית בביתו. 

סיקסניין הפך לשם מוכר בתעשיית ההיפ הופ האמריקאית בשנת 2017 עם הסינגל Gummo, שהתמקם במקום ה-12 במצעד 100 השירים החמים של מגזין בילבורד, ובמיוחד אחרי שיתוף הפעולה שלו עם ניקי מינאז' ללהיט FEFE שצבר עד כה למעלה מ-800 מיליון צפיות ביוטיוב, ואלבום הבכורה שלו ששוחרר בנובמבר של אותה שנה מעט אחרי מעצרו.

סגנונו המוזיקלי של טקאשי מאופיין בראפ אגרסיבי, בעוד שדמותו מעוררת המחלוקת מאופיינת במראה ייחודי המזכיר קשת בענן, קעקועים, ריבים מתוקשרים עם סלבריטאים ובעיות משפטיות, וזכורה לו בעיקר הפרשה בה היה מעורב ב-2015 אחרי שהודה באשמה של שימוש בילדה בהופעה מינית באחד הפרויקטים שלו והוא נידון לארבע שנות מאסר על תנאי ו-1,000 שעות שירות קהילתי.