כוכבת דיסני לשעבר ובעלת עמוד האונליפאנס בהווה בלה ת'ורן, שחררה לפני כשבוע את הקליפ החדש לשיר שלה "Shake It". בקליפ המדובר השתתפה חברתה הטובה ושחקנית הפורנו אבלה דיינג'ר - אבל כנראה שהחבר'ה ביוטיוב לא כל כך אהבו את השתתפותה של האחרונה, כי רק כמה שעות אחרי שיצא - הקליפ ירד מהאוויר בגלל "תוכן מיני מפורש".

למרות מחאות הגולשים, מתברר שהקליפ חזר תוך זמן קצר לעמוד היוטיוב של ת'ורן, אבל זה הספיק לה בשביל למחות בעצמה נגד המוסר הכפול, כך לטענתה, של מאגר הסרטונים הגדול ביותר בעולם - והיא לא נשארה חייבת.

"יש כל כך הרבה דברים מיניים (ביוטיוב) והסרטונים האלה עדיין באוויר והם לא יורדים. אין שום תוכן מיני מפורש בקליפ הזה", סיפרה הכוכבת למגזין הבידור פיפל. "זה רק כי אלו אני ואבלה, אחת על אחת. באיזה עולם הם היו מורידים את הסרטון אם במקומה היה גבר?".

מיד לאחר שהקליפ, שבמהלכו ת'ורן ודיינג'ר מורידות אחת לשנייה את החולצה, ירד מהאוויר, הזמרת הוציאה את התסכול בחשבון האינסטגרם שלה וכתבה: "היי יוטיוב! למה הורדתם לי את הסרטון של 'Shake It'? זה בגלל שאני נהנית עם אבלה דיינג'ר? לאמנים גברים תמיד יש נשים מנענעות את התחת שלהן בקליפים... למה אנחנו לא יכולות?", כתבה ת'ורן בזעם. "צנזורה כלפי נשים צריכה להיפסק! אני לעולם לא אפסיק להילחם נגד הבולשיט הזה".

View this post on Instagram

A post shared by BELLA (@bellathorne)

"אני אוהבת את המעריצים שלי, הם תמיד נמאים שם בשבילי בכל פעם. יש לי כל כך הרבה מעריצים אדוקים", הוסיפה הזמרת בראיון. "כשאני רואה את כל הסרטונים שבהם כולם רוקדים בטיקטוק או בטוויטר והם נראים מאושרים עם חיוך על הפנים - זה מושלם בעיני. זה בדיוק מה שאני רוצה שהשיר יעשה (למעריצים). אז רציתי שהקליפ הזה יגרום לכם לחייך ולהירגע קצת'".

נכון לרגע זה הקליפ החדש, שכאמור חזר לאוויר, מתקרב כבר למיליון צפיות, ובין 2,400 התגובות שהמעריצים השאירו לזמרת בעמוד הקליפ בלטה מעל כולן התגובה הבאה: "אני לא חושב שהיא הולכת להיות בדיסני שוב. אי פעם", ויש לנו תחושה שהמגיב צודק.

כאמור, ת'ורן שבעברה הייתה כוכבת בולטת בערוץ דיסני, מנסה את מזלה בשנים האחרונות בתעשיית המוזיקה, ואת הקליפ המדובר מתברר שהיא ביימה בעצמה: "רציתי לוודע שאנחנו נהנות תוך כדי כי אני זו שביימה את זה. זה היה כל כך חשוב שהקליפ יתכתב עם השיר, היה לי חשוב שיהיה כיף".

View this post on Instagram

A post shared by BELLA (@bellathorne)