מיליוני המעריצים של בריטני ספירס מסביב לעולם חגגו בשבוע האחרון את העובדה שבית המשפט בלוס אנג'לס החליט להשעות את אביה, ג'יימי, מתפקידו כאפוטרופוס, אותו מילא במשך 13 שנה. הלילה כבר הגיע תורה של בריטני להגיב בעצמה לניצחון במאבק המתמשך שלה, והיא הודתה שלמרות שהיא מאושרת - היא מבינה שיש לה עדיין הרבה עבודה עצמית לעשות.

"למרות שיש שינוי ודברים לחגוג בחיים שלי, יש לי תהליך של החלמה לעבור", כתבה אמש בריטני בחשבון האינסטגרם שלה בטקסט שלווה בתמונה של עץ. "תודה לאל שיש לי מערכת תמיכה טובה ואני לוקחת את הזמן בשביל להבין שזה בסדר להאט ולנשום. רק בעזרת אהבה עצמית אני יכולה להתפלל, לאהוב ולתמוך בכולם חזרה".

כזכור, מקורב לזמרת סיפר בשבוע שעבר ל-Page Six בשבוע שהיא "פרצה בבכי כששמעה את החלטת השופטת", והוסיף שכבר "במשך זמן רב החלה לחשוב שהיא לעולם לא תראה את היום שבו השליטה של אביה על חייה תסתיים, אבל זה בסוף קרה. היא בהלם וחסרת מילים אבל ממש קופצת משמחה. היא לא הרגישה שמחה כזו כבר 13 שנה".

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

לטובת מי שלא עקב אחרי שרשרת האירועים, נזכיר שבחודש יוני האחרון בריטני העידה לראשונה על האפוטרופסות שבה היא נתונה במשך 13 השנים האחרונות וביקשה שהיא תסתיים וטענה להתעללות מצד אביה. בעדות טלפונית שהושמעה בבית המשפט, ספירס אף האשימה אותו בניצול וכינתה את ההסדר "אכזרי".

היא סיפרה שהיא לא יכולה לצאת לחופשה מהעבודה, להיפגש עם חברים, להתחתן או להביא עוד ילדים לעולם - משהו שהייתה רוצה שיקרה. היא הוסיפה וביקרה את משפחתה בעקבות הצעדים שנקטו נגדה בשנים האחרונות: "הם לא עשו שום דבר. שום דבר. כל דבר שעשיתי היה צריך לעבור את האישור של אבא שלי. כל המשפחה שלי לא עשתה כלום. אני רוצה להשתחרר".

הסכם האפוטרופסות של ג'יימס על בתו נחתם ב-2008, אז הייתה הזמרת מצויה במצב נפשי רעוע וסבלה מהתמוטטויות עצבים. מאז, לאורך השנים, צצו תיאוריות על כך שבריטני לכודה ושהיא רוצה להשתחרר מאביה, ששלט על ההון שלה, שמוערך ב-60 מיליון דולר. השופטת ברנדה פני, שהשעתה את אביה מתפקידו ברביעי האחרון, קבעה את הדיון הבא בנוגע לסיום האפוטרופסות באופן סופי ב-12 בנובמבר, ועד אז מונה רואה חשבון זמני שינהל את העיזבון של הזמרת.