מיליוני מעריצים ברחבי העולם שמחו לשמוע הלילה את החלטת השופטת ברנדה פני להשעות את ג'יימי ספירס, אביה של בריטני, מתפקידו כאפוטרופוס שלה אחרי שמילא את התפקיד במשך 13 שנה. אז איך בריטני הגיבה לחדשות המשמחות? לפי מקורב לזמרת היא חסרת מילים ושמחה כמו שהיא לא הרגישה כבר 13 שנה.

"בריטני פרצה בבכי כששמעה את החלטת השופטת", סיפר המקורב ל-Page Six. "במשך זמן רב היא כבר החלה לחשוב שהיא לעולם לא תראה את היום שבו השליטה של אביה על חייה תסתיים, אבל זה בסוף קרה. היא בהלם וחסרת מילים אבל ממש קופצת משמחה. היא לא הרגישה שמחה כזו כבר 13 שנה".

עורך דינה של בריטני ספירס מחוץ לבית המשפט בלוס אנג (צילום: Photo by Kevin Winter/Getty Images)
עורך דינה של בריטני ספירס מחוץ לבית המשפט בלוס אנג'לס | צילום: Photo by Kevin Winter/Getty Images
מעריצים של בריטני מחוץ לבית המשפט בלוס אנג'לס (צילום: Photo by Chelsea Guglielmino/Getty Images)
מעריצים של בריטני מחוץ לבית המשפט בלוס אנג'לס | צילום: Photo by Chelsea Guglielmino/Getty Images

בריטני עצמה הגיבה לחדשות בצורה האופיינית לה ביותר: בחשבון האינסטגרם שלה. הזמרת העלתה סרטון שבו היא לומדת לעוף, תרתי משמע, כשהיא במטוס וכתבה: "על הענן התשיעי עכשיו. פעם ראשונה שאני מטיסה מטוס ופעם ראשונה במטוס זעיר", היא כתבה, "אלוהים, פחדתי! נ"ב, אני מביאה את הספינה הזו הביתה".

עם כל צהלות השמחה של המעריצים מחוץ לבית המשפט זה נדמה שהמאבק של בריטני הגיע לסיומו, אבל נשאר עוד שלב אחד לאחר הרחקת אביה בשביל לגמור עם הסיפור הזה לחלוטין והוא סיום האפוטרופסות - השופטת פני קבעה את הדיון בנושא ב-12 בנובמבר, עד אז מונה רואה חשבון זמני שינהל את העיזבון של הזמרת.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)