הודעה מצערת למעריצי פיפת' הרמוני: להקת הבנות הכריזה על פרישתה של של קמילה קביו, מה שאומר שהן יהפכו מ-5 ל-4. ההודעה פורסמה במכתב שהן העלו לרשתות החברתיות של הלהקה, בו נכתב: "אחרי 4 וחצי שנים יחד, נודע לנו מנציגיה של קמילה שהיא החליטה לעזוב את פיפת' הרמוני. אנו מאחלות לה כל טוב".

"אתם המעריצים הייתם איתנו מההתחלה, תמכתם בנו, שמחתם ובכיתם איתנו, צמחתם איתנו, ועם האהבה והתמיכה שלכם אנחנו נמשיך הלאה", הן המשיכו. "אנחנו מתרגשות לספר שאנחנו נמשיך כרביעיה - אלי ברוק, נורמני קורדיי, דינה ג'יין ולורן הורגי. אנחנו ארבע נשים חזקות ומחויבות ונמשיך כפיפת' הרמוני במקביל לפעילויות הסולו שלנו. אנחנו מתרגשות לקראת העתיד שלנו, ואנחנו לא יכולות לחכות לראות מה השנה החדשה תביא. הרמונייזרס, אנחנו ביחד בזה. אנחנו אוהבות אתכם בכל ליבנו. אוהבות, אלי, נורמני, דינה ולורן".

למי שמשום מה לא נרעש מהסיפור הזה, נא להתעדכן: פיפת' הרמוני הן מהשמות החמים של הפופ העולמי בשנים האחרונות. הן התגבשו ללהקה בגרסה האמריקאית של האקס פקטור ב-2012, הוציאו שני אלבומים מצליחים שהביאו לנו להיטים כמו "Worth It" והלהיט הענק והאהוב כל כך "Work From Home".

למרות ההצלחה הגדולה, הרגל של קמילה הייתה קצת בחוץ בתקופה האחרונה - היא השתתפה בשני דואטים מחוץ ללהקה (אחד עם שון מנדז ואחד עם מאשין גאן קלי). גם חברות אחרות בלהקה הביעו עניין בקריירות סולו - לורן הורגי שיתפה פעולה עם הצמד מאריאן היל ממש לא מזמן - אבל הלהקה תמיד הבטיחה למעריציה שאין פירוק או עזיבה של חברת להקה בעתיד הקרוב.

Miracle lover

A photo posted by Camila Cabello (@camila_cabello) on

מקורבים טוענים שבין קמילה לשאר חברות הלהקה שוררים מתחים גדולים כבר זמן רב, וכבר ב-2015 היא אמרה על הלהקה "בסוף אנחנו ניפרד". הרשות החברתיות סוערות בעקבות ההכרזה הדרמטית, כשמעריצים רבים של הלהקה מבכים את עזיבתה של קמילה ורואים בכך את תחילת הסוף של פיפית' הרמוני. קמילה עצמה עוד לא התבטאה בנושא באף מדיום. אנחנו שואלים את עצמנו - מעכשיו הן פורת' הרמוני? נעדכן.