פריס ג'קסון, בתו של, נולדה לחיים עמוסי פלאשים וצלמי פפראצי. הזמרת והדוגמנית בת ה-23 כבר סיפרה בעבר שניסתה לשים קץ לחייה פעמים רבות מכיוון שלא הצליחה להתמודד עם הסבל שסגנון החיים אליו נולדה העמיס עליה. כעת, ג'קסון חושפת בראיון טפח נוסף מהבעיות שנגרמו לה מאותם פפראצי: חרדות ופוסט טראומה שנוצרו לה מחשיפה ממושכת לקליקים של המצלמות.

"לפעמים אני הוזה לחיצות של מצלמה וזה מוביל לפרנויה קשה. הלכתי לטיפול בשביל דברים, כולל בשביל זה", חשפה ג'קסון בתוכנית Red Table Talk שמובילה ג'יידה פינקט סמית' ביחד עם אמה ובתה ווילו. "אני יכולה לשמוע שקית אשפה מרשרשת ואני אירתע בבהלה. אני חושבת שזה פוסט טראומה לכל דבר".

ווילו, שכידוע היא בתם של ג'יידה ו-וויל סמית, גדלה גם היא בסביבה דומה שעמוסה בצלמי פפראצי, סיפרה שכשהיא וג'קסון נפגשו לראשונה מיד נוצר ביניהן חיבור. השתיים דיברו בתוכנית (שתעלה הערב בפייסבוק) על התבגרותם עם הורים באור הזרקורים, על אהבה למוזיקה, דוגמנות ונושאים נוספים כמו בריאות הנפש, מיניות ודימוי גוף. ג'קסון חשפה שאחת מהדרכים שלה לשמוע על הפרטיות שלה היא להחתים אנשים שמגיעים אליה הביתה על הסכמי סודיות.

View this post on Instagram

A post shared by (@parisjackson)

כזכור, רק לפני כחודשיים פריס ג'קסון חשפה בתוכנית היוטיוב של נעמי קמבל No Filter צדדים אחרים בילדות שלה. "אבא שלי הצליח ממש לגרום לנו לצרוך תרבות", סיפרה ג'קסון בזמנו. "לוודא שאנחנו מלומדים ולא רק להראות לנו את אבק הזוהר כמו לינה במלונות ומקומות של חמישה כוכבים. בזמן שגדלנו היינו צריכים להרוויח את מה שאנחנו רוצים. אם רצינו חמישה צעצועים, היינו צריכים לקרוא חמישה ספרים. זו התחושה הזו שהרווחנו את זה, ושלא נחיה עם תחושת זכאות. שיהיה כמו עבודה ושנעבוד קשה בשביל זה".