פריס ג'קסון דיברה במשך השנים על ההתמודדות הקשה שלה עם מותו של מייקל אביה, אבל לאחרונה היא חשפה בתוכנית היוטיוב של נעמי קמבל No Filter גם צדדים אחרים בילדות שלה. קל לחשוב שג'קסון גדלה עם כפית של זהב בפה ושפע אינסופי, אבל עכשיו היא מודה שאביה דאג דווקא שתגדל עם רגליים על הקרקע.

"אבא שלי הצליח ממש לגרום לנו לצרוך תרבות", סיפרה ג'קסון. "לוודא שאנחנו מלומדים ולא רק להראות לנו את אבק הזוהר כמו לינה במלונות ומקומות של חמישה כוכבים. בזמן שגדלנו היינו צריכים להרוויח את מה שאנחנו רוצים. אם רצינו חמישה צעצועים, היינו צריכים לקרוא חמישה ספרים. זו התחושה הזו שהרווחנו את זה, ושלא נחיה עם תחושת זכאות. שיהיה כמו עבודה ושנעבוד קשה בשביל זה".

במהלך הראיון קמבל אתגרה עם ג'קסון ושאלה אותה אם היא חושבת שהיא הייתה מפורסמת מדי בשביל להגיע לאודישנים בתור דוגמנית. הדוגמנית ששחררה ב-2020 את אלבום הבכורה שלה ענתה: "אני מאמינה באמונה שלמה שאני צריכה להרוויח הכל, אני צריכה ללכת לאודישנים, אני צריכה לעבוד קשה, אני צריכה לשנן תסריטים, אני עושה את שלי".

בהקשר המוזיקלי, ג'קסון סיפרה לקמבל שהיא נותנת לאביה את הקרדיט עם טעמה המוזיקלי. לטענתה הוא עזר לה לפתח טעם רחב כשהדריך אותה. "הוא אהב מוזיקה קלאסי וג'אז, והיפ הופ וארנ'בי וכמובן מואוטאון (חברת התקליטים המזוהה עם מהפכת מוזיקת הסול בארה"ב), אבל הוא אהב גם להיטי רדיו ורוק ואת הביטלס. אז גדלנו מסביב לכל זה, ואני מרגישה שכל זה איכשהו כל זה השפיע עליי".

"אם תקשיבו לאלבום שלי", הציעה ג'קסון ששחררה את Wilted בסוף 2020, "תשמעו שם אפילו קצת אווירת פסקול של סרטים. כאילו האנס זימר ודני אלפמן (שני המלחינים המוערכים היום בתחום), ושילוב של להקות רוק כמו רדיו הד ומנצ'סטר אורקסטרה".