אין תמונה

אדם דרסקי, בן 33, סולן להקת המטאל "Behemoth", המכונה "נרגל", הודיע היום רשמית במיי ספייס של הלהקה כי לקה בלוקמיה - סרטן הדם, וכי הוא מבקש את עזרת המעריצים במציאת תורם מח עצם שיציל בדחיפות את חייו.

להקת המטאל "בהמות'" ביקרה עד כה בישראל שלוש פעמים ונחשבת לאחת מלהקות המטאל האהובות ביותר על הקהל הישראלי. "נרגל" הופיע בישראל גם בלעדיהם - עם להקת SALEM, להקת הדף מטאל הותיקה בארץ, בהופעה חגיגית שהתקיימה בחיפה וזכורה היטב למטאליסטים רבים כאחת המוצלחות ביותר.

"נרגל" מקבל בימים אלו טיפול במחלקה ההמטולוגית ב-"GDANSK MEDICAL UNIVERSITY HOSPITEL" והגיע לשלב חמור של המחלה, בו הוא נזקק להשתלת מח עצם דחופה. "נרגל" קורא לקהל של להקתו להרחיב את ידיעותיהם על השתלת מח עצם וגם להיבדק, כיוון שההתאמה מאוד נדירה.

הצילו את "נרגל"

לדבריו שככל שיותר אנשים ייבדקו כך יוכלו להתאים כתורמים הן לו והן לאלפי החולים האחרים שלקו בסרטן הדם. ארוסתו של נרגל זמרת הפופ Doda הצטרפה כבר למאגר התורמים אך לצערם של בני הזוג אינה מתאימה להציל את אהוב ליבה.

"Behemoth" והלייבל שלהם "מטאל בלייד" אומרים כי הם מודים לכל המעריצים על התמיכה. מעריצים שרוצים להירשם לתרומה או שמעוניינים לשמוע עוד פרטים יכולים להכנס לאתר Music saves lives.

>> הרוק הישראלי חוזר לניצנים: אביב גפן יארח את פוליקר ושבן, ועוד