לאלי אספוסיטו וטיני סטואסל הן שתיים מהכוכבות הכי גדולות היום בעולם הלטיני בכלל, ובארגנטינה בפרט. השתיים, לעומת שאר האמנים היום בארגנטינה, הצילחו לפרוץ את גבולות מדינתן והפכו לכוכבות בינלאומיות ענקיות, בזמן שרוב האמנים שמגיעים מארגנטינה בחרו (או פחות) שלא "ליישר קו" עם הגל הלטיני שכבש את העולם ונשארו בעיקר בגבולות ארצם.

עם מיליוני עוקבים ברשתות החברתיות ולהיטי ענק שהן מקפידות לשחרר בקצב, השתיים הפכו גם באופן טבעי ל"יריבות", בעיקר בין גדודי ההמעריצים שמלווים אותן ומחולקים למחנות ברורים - "טים לאלי" מול "טים טיני" - ולפחות אחת לשבוע קופץ סיפור חדש שמלבה את היריבות בין השתיים.

לאלי וטיני כמובן פחות מתייחסות ליריבות הזו וטוענות שהיא כלל לא קיימת, אבל כאמור, מבחינת המעריצים, יש לנו כאן סיפור "עפרה חזה וירדנה ארזי" קלאסי שמלווה בדרמות, עקיצות, ותחרות סמויה למרות ההכחשות של השתיים.

אז מה הפעם? בסוף השבוע האחרון העלתה לאלי לחשבון האינסטגרם שלה סרטון בוא היא נראית רוקדת וחוגגת את להיטו האחרון של ג'סטין ביבר, Yummy, ובזמן שלא מעט מהמעריצים שלה החמיאו והרימו לה על הסרטון וכישורי הריקוד שלה - אחרים, בעיקר מעריציה של טיני, לא נשארו מאחור והחלו לתקוף את לאלי על סגנון הריקוד שלה, הבחירה בשיר ומה לא. דרמה, כבר אמרנו?

 

View this post on Instagram

A post shared by LALI (@lalioficial) on

"האובססיה שלי ל-Yummy הביאה אותי להקליט את זה וכאילו...", כתבה לאלי בפוסט בו פרסמה את הסרטון שבו היא נראית רוקדת לצלילי ביבר - פוסט שצבר עד כה, תוך יומיים בלבד, כמעט 2 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות - חלקן מאנשים שחלקכם מכירים היטב.

אחת המגיבות הבולטות ביותר הייתה אגוסטינה צ'רי (מילי מ"קטנטנות"), שכתבה ללאלי: "אוקיי! אוקיי! עכשיו הבנתי הכל", יחד עם לא מעט אמנים, בעיקר מארגנטינה, שהרימו לכוכבת הצעירה והאהובה כל כך כאן אצלנו בישראל.

למרות זאת, כאמור, מעבר לתגובות המחבקות, מי שעוד התעוררו היו העוקבים והמעריצים של טיני, "יריבתה" של לאלי, שלא חסכו בתגובות ארסיות, וזירת ההתתכשות עברה לטוויטר, שם שמה של לאלי הפך לשם החם אחרי שמעריציה של טיני החלו להציף אותה בתגובות בעיקר על "הכוריאוגרפיה המזעזעת והקשה", לדבריהם, "והצורה המביכה כל כך בה היא רוקדת", כמו שכתבו אחרים.

"שומעת ג'סטין ורוקדת כמו ילד בפורטננייט"; ו"טיני רוקדת הרבה יותר טוב מלאלי, שבסרטון האחרון הוכיחה שהיא רוקדת בצורה מביכה במיוחד", היו רק חלק מהתגובות שרצו ברשתות החברתיות, ונראה שהדרך היחידה לפתור את הוויכוח הזה תהיה בדואט משותף של השתיים, עניין שאנחנו צופים שייקרה ממש בקרוב - בינתיים, ד"ש לביבר.