כמעט חמש שנים אחרי שהוציא את אלבומו האחרון והמצליח "Purpose", ג'סטין ביבר פתח את הקאמבק המוזיקלי המצופה שלו עם סינגל חדש בשם "Yummy". השיר, שיצא בשישי האחרון, צפוי להיכלל באלבום החדש, שלפי השמועות יושק במרץ הקרוב.

השיר עורר רעש תקשורתי רחב וכבר זכה לעשרות מיליוני השמעות, אבל נראה שרבים מהמאזינים לא מרוצים מהעבודה של ביבר. ביומיים שעברו מאז צאת השיר, ג'סטין הספיק לספוג ביקורות חריפות מצד מבקרי המוזיקה ואינספור תגובות מצד המעריצים המאוכזבים.

אחת הביקורות הבולטות שנשמעה נגד השיר החדש הייתה סביב הסגנון המוזיקלי שלו - טראפ. רבים טוענים שהבחירה של ג'סטין בז'אנר, שהגיע לשיאו לפני כשלוש שנים, עבור הסינגל הראשון מתוך הקאמבק הייתה טעות. בנוסף, הם אומרים שהדבר מעיד על חוסר הרלוונטיות של ביבר בזירה המוזיקליות כיום. אותם מעריצים מזכירים לטובה את אלבומו הקודם של ביבר, שנחשב חדשני לתקופתו.

בין הטוקבקים הרבים שהופצו ברשת בעקבות צאת השיר, ניתן למצוא משפטים כמו "ג'סטין, זה כל כך נמוך", "אני רוצה להעמיד פנים שלא שמעתי את זה", "זה פשוט נורא, אני מצטערת", "על החרא הזה עבדת במשך 4 שנים?" ו"זה אחד השירים הכי גנריים ומשעממים ששמעתי בחיי".