בשבוע שעבר דמי לובאטו (27) עוררה סערה ברשת כשהעלתה פוסט בו היא מתנצלת על הביקור שלה בארץ. המהלך השנוי במחלוקת הגיע בעקבות מתקפה שספגה הזמרת מצד רבים ממעריציה, שהאשימו אותה בתמיכה באג'נדה הישראלית ובניסיון לחזק את ענף התיירות של ישראל. לא עבר זמן רב עד שדמי הסירה את פוסט ההתנצלות.

בסוף השבוע האחרון דיאנה דה לה גרסה, אמה של דמי שהתלוותה אליה לטיול בישראל, בחרה להתייחס לדברים. היא שיתפה תמונה שלה ושל בתה מתוך הביקור שלהן בכותל המערבי בירושלים, ובכיתוב לאותו פוסט סיפרה על החוויה הייחודית שעברה במהלך אותו מסע ועל הרצון שלה לחזור לישראל ביום מן הימים.

View this post on Instagram

Praying at the Western Wall with my beautiful daughter @ddlovato in the Old City of Jerusalem was the highlight of my trip to Israel. I will never forget that day... or that trip as we celebrated life and Christianity as we learned about The Jewish faith while listening to the Muslim Call to Prayer. There was no fighting, no judgement, no cruel words...only love. And I will undoubtedly, unapologetically go again one day. #oldcityjerusalem #wailingwall #westernwall #peace #istandwithdemi

A post shared by Dianna De La Garza (@diannadelagarza) on

דיאנה כתבה באותו פוסט: "התפילה בכותל המערבי עם בתי היפה דמי בירושלים העתיקה הייתה רגע השיא בטיול שלי לישראל. לעולם לא אשכח את היום הזה, או את המסע הזה בו חגגנו את החיים שלנו והאמונה בנצרות בזמן שאנחנו לומדות על האמונה היהודית ומאזינות לתפילה המוסלמית. לא היו מאבקים, לא שיפוט, לא מילים אכזריות, רק אהבה. אני ללא כל ספק וללא התנצלות אחזור לשם יום אחד".

 במהלך הביקור הממושך של דמי ומקורביה בישראל, שככל הנראה נעשה במסגרת צילומי הסדרה החדשה "אירוויזיון", הכוכבת שיתפה מספר תמונות שלה ממוקדים שונים ברחבי הארץ. בפוסטים שקדמו להתנצלות, דמי סיפרה בהרחבה על החוויות השונות שעברה כאן ובין היתר הגדירה את הטיול כ"קסום".