הביקור המפתיע של דמי לובאטו (27) בשבועות האחרונים בישראל, שנעשה ככל הנראה במסגרת צילומי הסדרה החדשה "אירוויזיון", גרר שלל ביקורות זועמות מצד מעריצים שלה. רבים מהם האשימו אותה בתמיכה באג'נדה הישראלית ובניסיון לקדם את ישראל עם התמונות שהעלתה ממספר מוקדים בארץ, ביניהם נהר הירדן והכותל המערבי בירושלים.

מוקדם יותר השבוע הזמרת חזרה לארצות הברית מהטיול, אותו היא הגדירה באחד הפוסטים שהעלתה קודם לכן כ"קסום", ושם נחשפה למתקפה עליה מצד חלק ממעריציה.

בתגובה, לובאטו בחרה לצאת בהתנצלות בפוסט ששיתפה אתמול בפני 74 מיליון העוקבים שלה, ובו היא טוענת שלא הבינה את ההשלכות שעלולות להיות לאותו מסע לישראל.

 

בפוסט המדובר שהכוכבת העלתה לסטורי, בין היתר נכתב: "אני לגמרי מתוסכלת. הסכמתי לצאת לטיול בחינם לישראל בתמורה לכמה פוסטים. אף אחד לא אמר לי שמשהו עלול להיות שגוי בזה או שאני עלולה לפגוע בצורה כלשהי במישהו. אני מצטערת אם פגעתי או העלבתי מישהו, זו לא הייתה כוונתי".

"לפעמים אנשים מציגים בפנייך הצעות ואף אחד לא מזהיר אותך מפני הסערה איתה תתמודד אחר כך. זאת הייתה אמורה להיות חוויה רוחנית עבורי, לא הצהרה פוליטית, ועכשיו אני מבינה שזה פגע באנשים ועל כך אני מתנצלת", דמי המשיכה, "סליחה שאני לא משכילה מספיק וסליחה על כך שחשבתי שזאת בסך הכל חוויה רוחנית. אני הולכת נגד כל העצות שקיבלתי ויוצאת בהתנצלות כי זה מרגיש לי נכון. אני מעדיפה לסבולהישאר נאמנה לעצמי במקום להישאר בשקט ולרצות אחרים. אני אוהבת את מעריציי, כל אחד מהם, מכל מקום".