לאחרונה דווח כי ישנן התפתחויות בכתב האישום נגד קארדי בי, לפיו הכוכבת יזמה תקיפה נגד שתי נשים במועדון חשפנות בניו יורק. אתמול הראפרית זומנה פעם נוספת לבית המשפט בקווינס, שם עדיין דנים בתקרית שהתרחשה באוגוסט האחרון, ולפי הערכות מומחים ייתכן שהיא תורשע בעבירות שמיוחסות לה ואפילו תרצה עונש בבית הכלא.

אותו מקור סיפר: "קארדי בי הואשמה במספר רב של עבירות, כולל ניסיון תקיפה בדרגה שניה. אם תוכח אשמתה בפרשה, עלולים לגזור עליה עונש על תנאי ובמקרה החמור ביותר אפילו 8 שנות מאסר".

בקיץ שעבר הראפרית בת ה-26 נעצרה אחרי שככל הנראה יזמה קטטה במועדון חשפנות. ג'ייד ובאדי ג'י, שתי בחורות שעובדות במקום, האשימו אותה בתקיפה וסיפרו שבעקבותיה גם אנשיה של קארדי החלו להשליך עליהן בקבוקים וכיסאות.

כתוצאה מאותה תקרית השתיים נפצעו ופונו לטיפול בבית חולים. מקורבים לקארדי טוענים שהתקיפה הגיעה אחרי שאחת משתי החשפניות הגיעה למגע מיני עם אופסט, בעלה של הראפרית וחבר הרכב ההיפ הופ המצליח מיגוס.

בסוף השבוע האחרון קארדי בי בחרה להתייחס להתקדמות של בית המשפט בנושא במהלך הופעה שלה. מול אלפי מעריצים שנכחו במקום באותו ערב היא קראה במיקרופון: "אני לא מוכנה ללכת לכלא, יש לי ילדה לטפל בה".