ביונסה בהופעה (צילום: Splashnews, splash news)
מביכה את הנסיכה. ביונסה | צילום: Splashnews, splash news

לבריטים יש חוש הומור מצויין, אבל אם יש דבר אחד שהם לוקחים בשיא הרצינות זה את בית המלוכה שלהם, אפילו את הדמויות הזוטרות בו. מי שחשה זאת הבוקר על בשרה היא כוכבת-העל ביונסה נואלס, שהופיעה אמש באולם ה-O2 הענק בלונדון במופע המושקע החדש שלה "Mrs Carter Show" וכמעט גרמה לתקרית מול בית המלוכה הבריטי.

העיתונות הבריטית מכה הבוקר בכוכבת האמריקנית ומדווחת שבמהלך ההופעה הביכה ביונסה את הנסיכה יוג'יני מיורק, שהגיעה להופעה עם אחיה של קייט מידלטון ועם חברתו דונה אייר ועמדה בשורה הראשונה. זה קרה בביצוע של ביונסה לשיר "Irreplaceable" אותו היא שרה עם הקהל, ומגישה את המיקרופון לעומדים בשורות הראשונות לחזור על המשפט "To The Left To The Left".

כאשר הגישה ביונסה ליוג'יני את המיקרופון במהלך השיר, התבלבלה הנסיכה בת ה-23 ולא הצליחה להוציא קול מפיה ונסוגה לאחור. ביונסה, שלא זיהתה את הנסיכה (וכמובן שלא עשתה לה את זה בכוונה), שרה במקומה את השורה ומיד אחר כך כבר עברה ל"קורבן" הבא.

אבל יוג'יני הייתה נבוכה מאוד, פניה האדימו, וחבריה שבאו איתה להופעה לעגו לה אחר כך במשך שעות על הקטע. המון פרגון יש בבית המלוכה שם. אגב, הנסיכה יוג'יני ויקטוריה הלנה מיורק היא בתם של הנסיך אנדרו, דוכס יורק ורעייתו. היא כיום השישית בתור לרשת את כס המלוכה באנגליה ולהיות מלכה.

מלבד התקרית המצערת הזו מקבלת ביונסה ציונים גבוהים על הופעתה בלונדון הן מהמעריצים והן מהמבקרים. ב"מירור", למשל, מציינים לטובה את התאורה, התלבושות, הביצועים לשירי הסולו של ביונסה וכן מחרוזת מלהיטי להקת-האם שלה "דסטיני'ז צ'יילד" . נו, מתי היא תנחת בישראל?.

>> רג'ינה ספקטור בקיסריה ב-24 באוגוסט