הזמרת הבריטית ג'סי נלסון (28), שמוכרת בעיקר כחלק מהרכב הבנות המצליח ליטל מיקס, מקדמת בימים אלה סרט דוקומנטרי שעוסק בחייה וצפוי לעלות לקראת סוף החודש ברשת הטלוויזיה BBC. בין היתר, הכוכבת חושפת שם את ההתמודדות ארוכת השנים עם התאכזרות מצד בריוני רשת.

בראיון שהעניקה אתמול בתכנית הבוקר של תחנת הרדיו "Capital FM", נלסון סיפרה שההידרדרות במצבה הנפשי החלה בעקבות השימוש ברשתות חברתיות. היא אמרה: "כשנכנסנו לליטל מיקס (2011), זה היה כשהטוויטר וכל אלה הפכו לממש גדולים. נתנו לנו סמארטפונים ודרשו מאיתנו לפתוח טוויטר, כדי שאנשים יכירו כל אחת מאיתנו".

"התגובות היחידות שקיבלתי שם היו הערות פוגעניות על המראה שלי. אף אחד לא כתב עלינו כלהקה או על השירה שלי", ג'סי המשיכה, "אני זוכרת שבאותה תקופה לא הבנתי מה עשית לא נכון, כי לפני השימוש ברשתות החברתיות לא הייתה לי בעיה עם המראה שלי. הכל השתנה, הביטחון העצמי שלי וההתנהלות שלי. לא רציתי לצאת החוצה והייתי מבריזה להופעות. זה פגע בי מבחינה נפשית והייתי בטוחה שמה שאומרים עליי נכון".

ג'סי הסבירה שהסקרנות לדעת מה כותבים עליה ברשתות החברתיות הפכה לאובססיה ושבמשך 4 שנים היא סבלה מבעיות נפשיות ומהפרעות אכילה בגלל ההתעללות שעברה ברשת. לבסוף, היא הצליחה להתגבר על כך בזכות התמיכה הרבה שקיבלה ממקורביה.