מאז הזכייה באקס פקטור בריטניה ב-2011, ליטל מיקס כבשו את מצעדי הלהיטים מספר פעמים ומכרו כ-50 מיליון עותקים מאלבומיהם, מה שהופך אותן לאחד מהרכבי הבנות המצליחים בכל הזמנים. אחד הנושאים הבולטים בהם עוסקים חלק משירי הלהקה הוא אהבה עצמית.

בסרט הדוקומנטרי החדש, שעוסק בחייה וישודר לקראת סוף החודש ברשת הטלוויזיה BBC, חברת ההרכב ג'סי נלסון (28) חושפת את ההתמודדות עם ההשפלות שעברה ברשתות החברתיות, מה שלדבריה הוביל אותה לניסיון התאבדות לפני כ-6 שנים.

במהלך צילומי הסרט ג'סי סיפרה על הצקות בלתי פוסקות ברשת ועל הערות פוגעניות שהשפיעו לרעה על מצבה הנפשי. בין היתר היא אמרה: "רציתי שהכל יעלם, קיוויתי שזה יסתיים. הייתי מרעיבה את עצמי ושנאתי את המראה שלי".

"אני זוכרת שהלכתי למטבח ולקחתי את כל הכדורים שמצאתי", היא המשיכה לספר במהלך ראיון, "שכבתי במיטה במשך שעות וחיכיתי שזה יקרה. לא הצלחתי להתמודד עם הכאב". מי שמצא את ג'סי אחרי נטילת הכדורים היה בן הזוג שלה לשעבר, שהזמין אמבולנס לדירתה.

ג'סי סיפרה שהנושא העסיק אותה בצורה חריגה ושבכל פעם שנכנסה לרשתות החברתיות היא חיפשה את השם שלה כדי לראות מה כתבו עליה, "הייתי חייבת לדעת מה אומרים עליי, פיתחתי אובססיה". בהמשך היא ציינה שאחד הכינויים הפופולריים שניתנו לה אז היה "השמנה המכוערת מליטל מיקס". לדבריה, אחרי שפתחה את הנושא בפני חבריה ובני משפחתה, היא קיבלה את התמיכה לה הייתה זקוקה והבינה שניסיון ההתאבדות היה טעות. 

אובדנות היא תופעה הניתנת למניעה. במקרה שאדם בסביבתכם נמצא במשבר ועלול להיות אובדני, אל תהססו - דברו איתו, עודדו אותו לפנות לעזרה מקצועית והדגישו את חשיבות פנייה זו.
נסו לסייע לו לפנות לאנשי מקצוע בקהילה או לגורמי תמיכה ארציים: