ביום שישי האחרון שודר לראשונה הדוקו המדובר שעוסק בסיפור החיים המורכב ומלא הדרמות של נסיכת הפופ בריטני ספירס. הסרט, שזכה לשם "Framing Britney Spears" ("למסגר את בריטני ספירס" בתרגום חופשי), עוסק ברובו בתקופת שיא התהילה שלה ובהתרסקות הקשה והמדוברת שהגיעה לאחר מכן.

לא מעט כבר סוקר ודווח (גם פה) על יחסיה של ספירס עם אביה שנחשב לאפוטרופוס שלה ועל המעריצים הקשים שהקימו את תנועת "Free Britney" למען שחרורה של הזמרת - ולמרות זאת, מתברר שהסרט גרם ללא מעט  ממעריציה של ספירס להתהפך דווקא על הדמות הכי פחות צפויה בחייה: האקס המיתולוגי שלה ג'סטין טימברלייק.

הסרט, שנוצר על ידי המגזין New York Times, עלה באתר הצפייה הישירה HULU, עוסק לא מעט בניצול הציני במיניות של ספירס שנעשה על ידי סביבתה, ומאז שהוא עלה לאוויר, מעריצים רבים של בריטני תקפו את ג'סטין ברשתות וטענו שלאחר הפרידה שלהם היה לו חלק משמעותי בהריסת התדמית של הכוכבת האהובה עליהם.

לטענתם של אותם מעריצים, טימברלייק גרם לה לנזק בלתי הפיך כשהאשים את הזמרת והאקסית בבגידה מול כל העולם עם השיר "Cry Me A River", ובזמן שבריטני טענה בפומבי ותחת כל עץ רענן שהיא בתולה - במהלך ראיונו, שונים שהעניק באותה התקופה - טימברלייק טען אחרת. 

"וואו, מה שג'סטין עשה לבריטני היה ממש דפוק", צייצה אחת המעריצות עם סיום הצפייה בדוקו. "אהבתי אותו כל כך כשהייתי מתבגרת. זה כל כך מאכזב", כתבה אחרת, ומעריצים רבים נוספים טענו שטימברלייק למעשה קידם את הקריירה שלו באמצעות המיזוגניה והסלאט שיימינג שעשה לבריטני. 

"ג'סטין טימברלייק הוא דוש. הוא נתן לבריטני לשאת באשמת הפרידה כשטען שהיא בגדה בו בשיר המפורסם", צייצה ביילי סריאן, אושיית איפור ביוטיוב, ומעריצה אחרת כתבה: "ג'סטין היה די חרא עם הקליפ של השיר וכל הראיונות שלו אחרי הפרידה. בריטני לא אמרה עליו אף מילה רעה. אף פעם".

מאז שחרור הסרט בסוף השבוע האחרון והמתקפה של המעריצים והמעריצות על טימברלייק, מקורב לזמרת המפורסמת ששוחח עם מגזין הבידור US Weekly, סיפר שלמרות הדרמה שנוצרה, הזמרת לא נוטרת טינה לאקס המיתולוגי שלה: "בריטני ספגה כל כך הרבה שנאה במשך השנים, במיוחד ברשתות החברתיות - לכן היא לא הייתה רוצה שהמעריצים שלה 'ישחררו את הכלבים' על ג'סטין".

"שנאה לא הולכת לפתור שום דבר, וזה לא משנה מה קרה בעבר", המשיך אותו מקורב. "בריטני לא נוטרת טינה לג'סטין על שום דבר ממה שאמר או עשה בעבר. היא מרגישה שהם היו צעירים ומאוהבים וששניהם עשו דברים טיפשיים כשהיו ביחד. היא הייתה שבורת לב כשהם נפרדו, אבל זה לא משהו שהיא מתעכבת עליו עכשיו. היא שמחה בשביל עצמה ושמחה בשבילו".

אז למרות הטענות של המקורב לזמרת, האש כלפי טימברלייק ברשת ממשיכה להתפשט וזה לא נראה שהיא תיעצר בזמן הקרוב, כל עוד חשיפת הסרט תמשיך לצבור תאוצה או שכוכב הפופ והאקס המיתולגי ימשיך לשמור על שתיקה רועמת.

סרט הדוקו Framing Britney Spears זמין בשירות הסטרימינג של hulu