בדומה לשאר כוכבי תעשיית המוזיקה, גם הזמרת המקסיקנית פאולינה רוביו עלתה לאחרונה לשידור לייב דרך עמוד האינסטגרם שלה. למרות שכוונותיה של הזמרת הלטינית המצליחה היו לשמח את מעריציה ולעדכן אותם במצבה, הסרטון עורר דאגה בקרב רבים מהצופים.

במהלך קטע הווידאו ששודר מביתה, ניתן לצפות ברוביו מתנהגת בצורה מוזרה למדי, כשהיא בין היתר זזה בצורה לא ברורה מול המצלמה, שוכחת את המילים לשיריה, מוסיפה עוד כמה בביצועים מביכים, וגם מתבטאת לא מעט בצורה שנויה במחלוקת.אחת מהאמירות שהצליחו להרגיז יותר מכל את מעריציה ולהאשים אותה בזלזול במצב החירום העולמי, הייתה כשאמרה: "עזרו לווירוס הקורונה. זה מאוד משמח ומרגש. זה משהו חדש עבור כל אחד מאיתנו".

השידור החי של רוביו גרר אלפי תגובות חריפות מצד הצופים שהתלוננו על התנהלותה של הזמרת. חלקם אפילו טענו שלפני השידור היא נטלה חומרים כימיים שהשפיעו על התנהגותה, ובין הטוקבקים שהציפו את האינסטגרם שלה לאחרונה אפשר למצוא משפטים כמו "פאולינה השתגעה לגמרי", "היא אולי נקייה מקורונה, אבל לא מקוקאין" ו"היא עשתה מעצמה צחוק בשידור חי".

בעקבות הסערה נגדה ברשתות החברתיות, פאולינה התנצלה על דבריה, הבהירה את כוונותיה ואפילו צחקה על השידור שלה באמצעות וידאו חדש שהעלתה. מה נוסיף? רק שיותר מדי זמן פנוי עלול להוביל לפעמים למעשים קצת חסרי אחריות. 

View this post on Instagram

#paulinarubio #tuyyo #yomequedoencasa #yomequedoencausa #coronavirus #cuarentena #paulinarubiochallenge #humor #foryou sígueme en @tiktok :paulinarubioficial ✅

A post shared by Paulina Rubio (@paulinarubio) on