אמטיוי אירופה, בון ג'ובי (צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL)
שוב כוכבים. בון ג'ובי | צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL

להקת ב'ון ג'ובי, שנמצאת במשא ומתן על הופעה בישראל באפריל הקרוב, מככבת במקום הראשון ברשימת ההופעות הרווחיות ביותר לפי מגזין ה- Billboard. סיבוב ההופעות שלהם "The Circle Tour" שהחל בפברואר 2010 ובמהלכו הופיעו מול 1.5 מיליון מעריצים, הרוויח יותר מ- 146 מיליון דולר.

זאת הפעם השנייה ב- 3 שנים שההרכב כובש את המקום הראשון - סיבוב הופעות קודם של הלהקה “Lost Highway Tour” הגיע למקום הראשון בשנת 2008.

הלהקה סוגרת את השנה עם הופעות ביפן, ניו זילנד ואוסטרליה. הם יחזרו לדרכים בפברואר 2011 עם הופעות בארה"ב, קנדה ואירופה. בשל הביקוש הרב, הוחלט להוסיף הופעות בניו יורק, שיקגו, טורונטו, מונטריאול, פיטסבורג ודבלין.

אוסף הלהיטים של הלהקה "Greatest Hits" שיצא לאחרונה, נכנס היישר למקום הראשון ב- Billboard European Chart, ולמצעדי האלבומים של: יפן, קנדה, אוסטרליה, אירלנד, שוודיה, פורטוגל ומקסיקו. כמו כן נכנס האוסף היישר ל- Top 5 ב- 20 מדינות כולל ארה"ב.

מש אפ עם דודו אהרון

והנה עוד זוית על בון ג'ובי, מתוך פרויקט "עממי לועזי" של נוי אלוש, שרק אתמול זכה למחמאות מפרז הילטון. "Livin' On A Prayer", הלהיט הותיק של הלהקה מתחבר עם דודו אהרון ו"בחור רגיש", וכהמשך ישיר לחיבור בין Maze לבין R.E.M נדמה לנו שגם את זה יאהבו וינגנו דיג'ייז במסיבות.

אגב, הסדרה הים תיכונית של הפרויקט כוללת כזכור את החיבור בין מדונה לניסים סרוסי, זוהר ארגוב עם טופאק שאקור, אייל גולן עם ריהאנה, משה פרץ עם בריטני ספירס, דודו אהרון עם נירוונה וליידי גאגא עם ליאור נרקיס.

ועוד עממי לועזי: סאבלימינל ודנה אינטרנשיונל עם קשה והמאפיה השוודית, "מאמינים בני מאמינים" עם מייקל ג'קסון, עפרה חזה עם ביונסה וג'יי זי , סאבלימינל והצל עם ריהאנה עם אמינם, ליידי גאגא והבלאק אייד פיז עם משינה ואפרת גוש עם סנופ דוג