שוב זה קורה: בפעם השמינית מאז פתיחת סיבוב ההופעות האחרון שלה, "Madame X Tour", השבוע התאכזבו לגלות מעריציה של מדונה שהיא מבטלת מופע, הפעם פחות משעה לפני שהייתה אמורה לעלות על הבמה.

הופעתה של מדונה הייתה אמורה להתקיים ביום ראשון האחרון (19.1) בשעות בערב בליסבון, בירת פורטוגל, אך כ-45 דקות לפני עלייתה המתוכננת לבמה, הודיעה הזמרת על ביטול ההופעה וטענה שהסיבה לכך היא כאבים עזים מהם היא סובלת עקב פציעות שנגרמו לה בהופעותיה האחרונות.

בפוסט ההתנצלות ששיתפה דרך עמוד הטוויטר שלה, כתבה הזמרת בת ה-61: "אני מצטערת שנאלצתי לבטל (את ההופעה) הערב, אבל הייתי צריכה להקשיב לגוף שלי ולנוח", וחתמה את הציוץ עם המשפט שאולי יניח את דעתם של מעריציה הרבים: "אני מחזיקה אצבעות שאראה אתכם בשלישי".


רבים ממעריציה של הזמרת הוותיקה גילו הבנה בנוגע למצבה ואיחלו לה החלמה מהירה, אך אחרים (ולא מעט מהם) יצאו נגד הודעתה ובחירתה לבטל את המופע פחות משעה לפני תחילתו.

ברשתות החברתיות התפרסמו ביומיים האחרונים לא מעט תגובות קשות של מעריציה בעקבות ההודעה על הביטול, וחלקם טענו שאותו מהלך מקומם הפך כבר לשיטתי, ומלכת הפופ לא מתחשבת ברוכשי הכרטיסים ובנזק שהיא גורמת להם.

בין התגובות היותר זועמות שהציפו את פוסט ההתנצלות אפשר היה למצוא משפטים כמו "את קוברת לעצמך את הקריירה"; "תפסיקי לשחק עם המעריצים שלך ותעצרי את כל הסיבוב כולו"; "סיבוב ההופעות הזה הוא בלאגן אחד גדול"; "אנשים לא יסלחו לך על זה"; ו"את מתנהגת בחוסר כבוד כלפי המעריצים שלך". 

כאמור, זו ממש לא הפעם הראשונה שזה קורה למלכת הפופ, ובנובמבר האחרון היא נאלצה לבטל שלוש הופעות שהיו אמורות להיערך בבוסטון עקב "בעיות בריאות", וחודש לפני כן ביטלה את הופעתה בניו יורק עקב "בעיות ברכיים חמורות"