אמש מדונה (61) הודיעה על ביטול של שלוש ההופעות הקרובות שלה, שהיו צפויות לעלות בבוסטון כחלק מסיבוב ההופעות "Madame X Tour". מה שהוביל למהלך המפתיע, לדבריה, הוא התמודדות של מלכת הפופ עם בעיות רפואיות שגורמות לה לכאבים עזים.

בפוסט ששיתפה ברשת, מדונה כתבה: "בבקשה סילחו לי על רצף האירועים הלא צפוי. להעלות את המופע בכל לילה גורם לי הנאה רבה וביטול הוא סוג של עונש עבורי. אבל הכאב שממנו אני סובלת כרגע הוא יותר מדי. עליי לנוח ולמלא את הנחיות הרופאים כדי שאוכל לחזור חזקה יותר ולהמשיך את המסע של מאדאם איקס יחד עם כולכם".

View this post on Instagram

Please forgive this unexpected turn of events. Doing my show every night brings me so much joy and to cancel is a kind of punishment for me but the pain I’m in right now is overwhelming and I must rest and follow doctors orders so i can come back stronger and better and continue the Madame ❌ journey with all of you. #madamextheatre

A post shared by Madonna (@madonna) on

זאת לא הפעם הראשונה שמדונה מאכזבת את מעריציה בחודשים האחרונים. סיבוב ההופעות הנוכחי שלה היה עמוס בתקלות וגרר תלונות חריפות מצד רבים רוכשי הכרטיסים. בין היתר הזמרת הואשמה באיחורים מוגזמים, דחיות פתאומיות של הופעות והתבטאויות לא הולמות על הבמה. באוקטובר האחרון היא ביטלה הופעה שהייתה אמורה להתקיים בברוקלין שעות ספורות לפני מועד פתיחת האירוע.