אזיליה בנקס היא ללא ספק אחת מהדמויות הכי השנויות במחלוקת בתעשיית המוזיקה. הראפרית התפרסמה לפני כעשור בעיקר בזכות להיט המסיבות "212", אבל מאז מייצרת בעיקר כותרות בזכות האמירות המטורללות שלה. רק לשם רענון הזיכרון: רגע אחרי ההופעה שלה בישראל ב-2018 היא טענה "לעולם לא אחזור, המדינה שלכם מטורפת" ושזקנה תקפה אותה ברחוב, בתחילת השנה תיארה במפורט איך בישלה את החתול שלה על מנת לשמור על הגולגולת שלו, וחודש לאחר מכן הכריזה על נישואים מפתיעים (שבוטלו מהר מאוד).

לכן, כשפורסם הראיון החדש של הראפרית עם הרולינג סטון, היה לנו ברור שמהר מאוד יהפוך לקאלט. לפני כחודש הראפרית קידמה את הסינגל האחרון שלה "Fuck Him All Night" כשהיא מאייתת את השם של קניה ווסט בעזרת הלק שעל הציפורניים שלה. המראיין ציין שבנקס כמעט קראה לשיר על שמו של ווסט וכשנשאלה על כך ענתה בפשטות: "כי קניה מטריל אותי המון".

"תקשיב למוזיקה שלי, תקשיב למוזיקה שקניה הוציא בחמש שנים האחרונות. אני העליונה", המשיכה להסביר כשהתבקשה, "אני לא צריכה לדבר על מי שמתחתיי. אני מניחה שהוא עסוק במכירת סניקרס ולעשות דברים שערורייתיים - הכל חוץ ממוזיקה. כשקניה יוציא מוזיקה חשובה, אז אני מניחה שנוכל לנהל את השיחה הזו, אבל כרגע הוא פשוט דמות תרבותית".

View this post on Instagram

A post shared by SEA QUEEN ‍♀️ (@azealiabanks)

בהמשך הראיון בנקס פירטה את דעותיה חסרות הסינון בעוד נושאים כמו טיקטוק, למשל. היא טענה שהיא לא נמצאת בפלטפורמה הזו כי היא "לא אמנית רמאית" ולא מוכנה לשתף פעולה עם המצב הנוכחי של התעשייה: "זו הצורה הנחותה ביותר של אמנות. בגלל שירותי ההזרמות וכל זה, אנשים הופכים לנואשים והם עושים הכל חוץ ממוזיקה טובה. עושים סרטונים וכל השטויות האלה, אבל כאילו, המוזיקה חרא. ברגע שכולם התחילו לעשות שלוש שעות סרטוני איפור שהופכים לסרטון של 15 שניות בטיקטוק, אני התרחקתי מזה".

גם על תרבות הביטול יש לראפרית מה להגיד, לדעתה הרעיון הזה "לא ממש קיים. רק אלוהים יכול לבטל משהו. רק כי אתם לא אוהבים משהו, לא אומר שהוא מבוטל, זה פשוט אומר שאתם פאקינג לא אוהבים אותו, וזה בסדר". תודה אזיליה, עד הפעם הבאה.