ההופעה של אזיליה בנקס בשני האחרון במועדון הבארבי בתל אביב הוכרזה כהצלחה והביקורות שיבחו אותה. הראפרית סיפקה מופע מרים ונטול שערוריות וקהל המעריצים יצא מרוצה מהמקום. אבל מתברר שבנקס יצאה מרוצה פחות, והשערוריות שלא קיבלנו בהופעה מגיעות, באיחור קל, ממש עכשיו.

בשורה של ציוצים שהעלתה לטוויטר, בנקס סיפרה למעריציה על תקריות גזעניות שלטענתה חוותה בזמן ביקורה בישראל. בין היתר היא סיפרה על "גברת יהודייה זקנה" שצרחה עליה וגרמה לה לבכות במטוס, על מוכרים בחנויות ונהגי מונית שהתייחסו אליה בזלזול, התעלמו ממנה ולא היו מוכנים לסייע לה, וגם על רב שהציע לה כסף תמורת שירותי מין. בנוסף, היא ציינה שהצוות של שדה התעופה עיכב אותה ואיבד את התיק שלה. כל אלה קרו, לטענתה, בגלל צבע עורה.

הראפרית השנויה במחלוקת, שהסתבכה בעוד ועוד שערוריות במהלך השנים האחרונות, כתבה: "אני לעולם לעולם לעולם לעולם לעולם לא אחזור לישראל. אני אוהבת את המעריצים שלי, אבל אתם תיאלצו לטוס בשביל לראות אותי כי המדינה שלכם מטורפת", היא הוסיפה על אחת מהתקריות הרבות שחוותה, "זה היה כל כך גזעני, אני בכיתי". בעקבות ההכרזה על בואה לארץ, אזיליה נאלצה להתמודד עם גל של קריאות נגד המהלך מצד מעריצים אנטי ישראלייםהיא כתבה בתגובה: "המעריצים שלי בישראל חיכו במשך שנים לבואי. גם אני גרה במדינה בעייתית, אבל אני לא יכולה להאשים את המעריצים שלי בהתנהלות של המדינה. אם אבטל את ההופעה יחשבו שאני אנטישמית, ואני בחיים לא אגרום למעריץ שלי לחשוב שאין לו מקום בליבי. אני הולכת להשתולל בתל אביב עם המעריצים שלי וזה סופו של הדיון הזה".