במשך שנים מעריציה של בריטני ספירס טענו שמקורביה, ובראשם הוריה, מחזיקים בה ובקריירה שלה בניגוד לרצונה ומנצלים אותה לטובת הכנסות כספיות. למרות שספירס הכחישה את הדברים, בכל פעם מחדש נחשפות ברשת 'הוכחות' לטענות המעריצים שסותרות את אמירותיה של הכוכבת בנושא.

האחרונה שהתבטאה בנושא היא אלי סימס, בת הדודה של בריטני, ומי שבעבר שימשה בתור המנהלת האישית שלה. סימס הגיבה לתמונה ישנה של הזמרת שפורסמה בעמוד מעריצים שלה באינסטגרם, ובה היא מופיעה לצד ציפור כלואה בכלוב - צילום שקידם את הבושם שהזמרת השיקה לפני כ-13 שנים.

בתגובה לאותה תמונה, כתבה אלי: "היא הביאה את הרעיון הזה בעצמה כדי שכולם ידעו שהיא הייתה כלואה אז ושהיא כלואה גם היום. אין לה חופש. החופש היחיד שיש לה הוא להאמין בעצמה", ומיתר לציין שתגובתה של אלי זכתה לחיזוקים מצד המעריצים של הכוכבת.

אלי ליוותה את בריטני כבר מתחילת דרכה המוזיקלית ועמדה לצידה במשבר הגדול בחייה של הכוכבת, שהוביל אותה להתמוטטות נפשית ב-2007. השתיים הפסיקו לעבוד יחד בעקבות ויכוח שפרץ ביניהן במהלך סיבוב ההופעות העולמי שבריטני העלתה בשנת 2009.

לפני מספר שנים בריטני נכנסה למאבק משפטי מול אבא שלה בניסיון לבטל את המשמורת שלו עליה. לבסוף השופט פסק לטובת אביה, ונכון לרגע זה, לבריטני אין שליטה בנכסיה ובהחלטות הקשורות לקריירה המוזיקלית שלה.