ביונסה, ג'יי זי (צילום: twitter)
בי וג'יי זי או בוני וקלייד? כרזת הסיבוב החדש | צילום: twitter

רגע אחרי שנבחרה לאישה הכי משפיעה השנה בעולם, על ידי המגזין הנחשב בעולם, מכריזה ביונסה יחד עם בעלה ג'יי זי באופן רשמי על סיבוב הופעות גדול בארצות הברית שיקיף 16 מופעים ב-16 ערים. הודעה רשמית על הסיבוב שייקא "On The Run Tour" יצאה באתר של ביונסה, יחד עם כרזת ה"טור", שבה נראים השניים עם כובעי גרב, משמע היו פושעים במסע בריחה מהחוק.

מעריצים נודניקים כבר הספיקו למחות ולצייץ על כך שהטור לא נקרא "Mrs. & Mr. Carter" כהמשך לסיבוב האחרון של ביונסה. אבל מה שחשוב יותר מבחינת ג'יי זי וביונסה הוא שאותם מעריצים ירכשו את הכרטיסים לסדרת המופעים שתיפתח ב-25 ביוני במיאמי פלורידה, ותימשך עד ה-5 באוגוסט בסן פרנסיסקו, קליפורניה. מה שאומר סוג של "קרוס-קאנטרי" ממזרח למערב וקיץ לוהט במיוחד בדרכים.

יחגגו ב-4 ביולי בניו יורק?

בתקשורת האמריקנית נרמז על כך שייתכן שהשניים יקדישו את ה-4 ביולי, יום העצמאות של ארצות הברית להופעה בעירם ניו יורק. כרגע התאריך הזה פנוי ביומן שלהם (עם הופעה ביום שלמחרת בפילדלפיה), וייתכן שהם יפתיעו את תושבי "התפוח הגדול" בהופעה מיוחדת בברקליס סנטר בברוקלין (או אולי אף בסנטרל פארק?).

דיווחים על מופע משותף של הפאוור-קאפל הכי חזק בעולם השואו-ביזנס באמריקה נפוצו כבר לפני שבועיים, וכעת יש לכך אישור רשמי - כוכבת הפופ ואר אנד בי מס' 1 בעולם עומדת להופיע על הבמה יחד עם אחד אחד משיאני הראפ בכל הזמנים, שהוא גם בעלה ואבי ביתה בלו אייבי.

לביונסה וג'יי זי יש המון מה לעשות על הבמה ביחד ולחוד. השניים, כזכור, פתחו יחד את טקס פרסי ה"גראמי" האחרון - כשביצעו את הלהיט "Drunk In Love", אחד הסינגלים שיצאו מאלבומה האחרון של קווין-בי, "Beyonce". הם חזרו על הביצוע המשותף בעוד מספר מצומצם של הופעות. שניהם סיימו לאחרונה סיבובי הופעות משלהם, בעקבות אלבומים מצליחים. ביונסה את "The Mrs. Carter Show", איתו רצה מהשנה שעברה, ועבר שינויים בעקבות האלבום החדש. ג'יי זי סימן את "Magna Carta.. Holly Grail".

ביונסה בביקורת על תעשיית היופי בקליפ "Pretty Hurts"

מתוך האלבום האחרון שחררה השבוע ביונסה את הקליפ "Pretty Hurts", שרגף למעלה מ-5 מיליון צפיות בארבעה ימים. בקליפ היא משתתפת בתחרות "Miss 3rd Ward", זוכה בה, ומרואיינת על ידי הארווי קייטל בתפקיד המנחה. הקליפ כולל גם רגעים קשים של המועמדות בתחרות וביונסה בתוכן - הפרעות אכילה, בוכי, זעם ולבסוף ויתור והשלמה.

אתמול שחררה ביונסה גם את קליפ "מאחורי הקלעים", ובו היא מסבירה שהשיר והקליפ עוסקים ביחס החברה למודל היופי, בביקורת שלה על תחרויות יופי ותעשיית היופי בכל מחיר שמכניסים נשים לסחרור.