הופעת הקאמבק של דמי לובאטו בטקס פרסי הגראמי הפכה לאחד הרגעים המדוברים ביותר מתוך האירוע שנערך בתחילת השבוע בלוס אנג'לס.

הזמרת, שהתרחקה מהבמות מאז ההתמוטטות ממנת יתר של סמים לפני כשנה וחצי, ביצעה על במת הטקס שיר חדש בשם "Anyone" המספר על המשבר הגדול בחייה, נשברה בתחילת השיר, פרצה בבכי והתאושה מהר מאוד.

כעת מתברר שדמי לא הייתה היחידה שהתקשתה לעצור את הדמעות, ובעקבות ההופעה המרגשת אלפי צופים שיתפו טוקבקים מפרגנים בהם סיפרו כי גם הם לא הצליחו להישאר אדישים לביצוע המרגש.

מי שעוד הגיבה להופעתה של לובאטו הייתה "החברה-הטובה-לשעבר", סלינה גומז, שהעלתה סטורי לחשבון האינסטגרם בו כתבה: "הלוואי והיו לי מילים כדי לתאר כמה יפה, מעורר השראה וראוי הרגע הזה היה. דמי אני כל כך שמחה בשבילךו מודה לך על האומץ".

כזכור, מערכת היחסים המורכבת של דמי וסלינה התחילה עוד בתקופה בה שיחקו יחד בסדרת הילדים "החברים של ברני", אז השתיים הפכו לחברות טובות וכיכבו זו לצד זו בשורה של סרטים וסדרות, אבל במהלך העשור האחרון נוצר ביניהם נתק, כשאחד הגורמים לכך הוא החיבור בין סלינה לטיילור סוויפט, מי שבקרב המעריצים נחשבת לאויבת של לובאטו.

View this post on Instagram

A post shared by Selena ♡ (@selenagomezsnapchat) on

החברות הקרובה בין השתיים הסתיימה באופן רשמי לפני כמה שנים, אז הן הסירו עוקב באינסטגרם אחת מהשנייה והפסיקו להיראות זו לצד זו באירועים תקשורתיים. בראיון שהעניקה בעקבות ההתרחקות מסלינה, דמי אמרה: "אנשים משתנים ופונים לכיוונים שונים", אך כעת נראה שהן בדרך  חזרה לדרך המלך בכל הקשור ליחסים ביניהן.