ביום שישי האחרון שחרר ג'סטין ביבר את אלבומו החדש Cahnges לאחר ציפייה ארוכה, ולרגל יציאת האלבום הגיע ביבר להתראיין בתכנית הרדיו האינטרנטית Beats1, שם הוא סיפר למראיין זאיין לואו על תחושותיו בנוגע לאלבום החדש, מצבו הנפשי לפני ביטול סיבוב ההופעות שלו לפני כשנתיים ועוד.

למרות כל אלה, החלק הכי מסקרן בראיון היה ללא ספק הרגע בו ביבר התייחס להצלחה חסרת התקדים של בילי אייליש, הצעירה בת ה-18 שהפכה לתופעה עולמית וקטפה לאחרונה 5 פרסים בטקס פרסי הגראמי האחרון, נבחרה לשיר את שיר הנושא החדש לסרט ג'יימס בונד, ובגדול מתמודדת עם לא מעט יחסית לגילה הצעיר.

במהלך השיחה על פועלה של אייליש סיפר ביבר כי "הוא רוצה לתת לה לעשות את שלה, אבל אם היא אי פעם תזדקק לו, הוא נמצא במרחק שיחת טלפון", והביע הזדהות עמוקה עם התהליך שעובר על הזמרת הצעירה שנחשפה להצלחה חסרת התקדים שלה בגיל צעיר, בדומה לביבר עצמו שהפך לתופעה עולמית כזכור כבר כנער מתבגר.

View this post on Instagram

stream changes

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

כזכור, ביבר עבר במהלך הקריירה רגעים לא פשוטים שכללו התמכרות לסמים, מעצרים, תביעות משפטיות, דיכאון, מערכות יחסים מתוקשרות ועוד שלל אירועים שצילקו את נפשו של הזמר המצליח, ומהנסיון הרב שלו הוא בחר להתייחס להצלחה המטאורית של אייליש שמגיעה בגיל צעיר.

"אני לא רוצה שהיא תאבד את זה, אני לא רוצה שהיא תעבור את מה שאני עברתי, אני לא רוצה שאיש יעבור את מה שאני עברתי", אמר ביבר במהלך הראיון ולא הצליח לעצור את הדמעות.

הרגע יוצא הדופן ומלא הכנות של ביבר לא נעלם מעיניה של אייליש שמהר מאוד פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה את הקטע מהראיון בו הוא מדבר עליה, והוסיפה לאותו הפוסט תמונות שלה מצעירותה כמו גם תמונות מחדר נעוריה עם קירות עמוסים בפוסטרים של ביבר, כך שברור שהאהבה וההערכה בין שני האמנים קיימת וזה כנראה רק עניין של זמן עד שנראה כאן שיתוף פעולה בין השניים.