ג'סטין ביבר חשף אמש פרטים חדשים על אלבומו החמישי, "Changes", שייצא ב-14 בפברואר. האלבום, שמגיע 4 וחצי שנים אחרי קודמו, יכלול את סינגל הקאמבק שביבר הוציא בתחילת החודש, "Yummy". לצד ההכרזה על מועד יציאתו, ג'סטין הציג בפני מעריציו את עטיפת האלבום והשיק שיר חדש מתוכו בשם "Get Me", בו הוא משתף פעולה עם הזמרת קיילני.

בשבועות האחרונים נאלץ ג'סטין להתמודד עם ביקורות חריפות נגד "Yummy". מבקרי מוזיקה ואפילו מעריצים של הזמר הביעו חוסר שביעות רצון מהסינגל, שסימן את חזרתו הרשמית של אחרי 4 וחצי שנים. בין היתר נאמר שהשיר נשמע "מיושן", "משעמם" ו"גנרי".

לצד האכזבה מהשיר, היו כאלה שתקפו את ג'סטין על הבחירה להוציא אותו בשבוע שבו האקסית שלו, סלינה גומז, קידמה את אלבום הקאמבק שלה ("Rare"). אלה טענו שמטרתו הייתה לפגוע בהצלחתה ולנקום בה על הלהיט "Lose You to Love Me", בו היא מותחת ביקורת על התנהלותו בתקופה בה ניהלו מערכת יחסים.

View this post on Instagram

My new album #Changes out Feb 14. Pre-order and get the new track with my friend @kehlani ‘Get Me’ now https://justinbieber.lnk.to/Changes

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

לאחרונה מנהליו של ג'סטין סיפרו שאחד הדברים שעודדו אותו לסיים את העבודות על האלבום החדש ולחזור לבמות היה התמיכה הרבה שקיבל מחברתו הטובה, אריאנה גרנדה. בשנה שעברה הזמרת הזמינה את ביבר לשיר איתה על הבמה של פסטיבל קואצ'לה את שירו "Sorry". "כשהוא ירד מהבמה אחרי ההופעה עם אריאנה, הוא הרגיש מספיק מוכן כדי לחזור", סיפרו אותם גורמים, "הוא רצה למלא את לוח הזמנים ולחזור לאולפן ההקלטות".