קאשה, ד"ר לוק (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
היה ברור שזה ייגמר בבכי. קאשה וד"ר לוק | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

תשעה חודשים אחרי שהתאשפזה לטיפול בהפרעות אכילה, בין היתר עקב הערות מעליבות בהן העליב אותה, מפציצה קאשה בתביעת ענק נגד המפיק המוזיקלי והמנהל האישי שלה ד"ר לוק, כך מפרסם אתר TMZ.

לפי כתב התביעה סבלה קאשה משך עשור שנים מאונס, התעללות מינית, פיזית, מילות ונפשית מכיוונו של ד"ר לוק, ששמו האמיתי הוא לוקאס גוטוואלד. קאשה טוענת שלוק התעלל בה כמעט מהתחלה, כאשר חתמה איתו על חוזה ניהול והפקה בגיל 18. לדבריה הוא הוא הטריד אותה מינית באופן קבוע, והכריח אותה לצרוך סמים ואלכוהול, כדי להסיר את ההגנות שלה.

כתב התביעה: ד"ר לוק השקה, סימם ואנס את קאשה

באחת ההזדמנויות, טוענת קאשה בכתב התביעה, שמצוטט ב-TMZ, אילץ אותה לוק להסניף משהו לפני שעלתה לטיסה. במהלך אותה טיסה, בזמן שהיתה מסוממת, הוא כפה את עצמו עליה. בהזדמנות אחרת, טוענת הזמרת, אחרי שהכריח אותה לשתות איתו, הד"ר נתן לה מה שהוא כינה "כדורי התפכחות". קאשה טוענת שהיא התעוררה באחר הצהרים הבא, עירומה, במיטה עם ד"ר לוק, ובלי יכולת להבין כיצד הגיעה לשם.

קאשה טוענת שההתעללות הנפשית של ד"ר לוק כלפיה הובילה להפרעות האכילה מהן סבלה. לדבריה הוא היה אומר לה: "את לא כזאת יפה, את לא כזאת מוכשרת, יש לך מזל שיש לך אותי. את שמנה כמו פאקינג מקרר". קאשה טוענת שעברה גם התעללות פיזית. באחד המקרים, לטענתה, לוק תקף אותה בביתו שבמאליבו, והיכה אותה בידיו. הזמרת מספרת שברחה יחפה מהבית לכביש שליד החוף והתחבאה בהרים.

מטרת התביעה - להשתחרר מהחוזה הכובל

מטרת התביעה של קאשה היא לשכנע את השופט לשחרר אותה מהחוזה הכובל עם ד"ר לוק. עורך הדין שלה אמר ל-TMZ: "התביעה היא מאמץ כן של קאשה לקבל שליטה על הקריירה ועל החופש האישי שלה, אחרי שסבלה משך עשור שנים כקורבן של מניפולציות מנטליות, התעללות רגשית ותקיפה מינית מידיו של ד"ר לוק. העובדות שמופיעות בכתב התביעה מציירות תמונה של אדם ששולט ומוכן לבצע מעשים נוראים של ניצול, בניסיון לנצל אמנית צעירה ומוכשרת, כדי להפיק ממנה רווחים לעצמו. קאשה מתמקדת בהעברת החיים שלה והקריירה של מעבר לזמנים הקשים הללו".

אגב, גם מעריציה של קאשה לא סובלים את ד"ר לוק. באחת ההופעות שלה בשנה שעברה הם הניפו שלטים ועליהם הכיתוב "Fuck Dr. Luke". בספטמבר שעבר הם ארגנו עצומה שמטרתה להפריד בין הזמרת למנהל. חמשת אלפים מהם שחתמו עליה דרשו ממנו להפסיק ולקצץ את הכנפיים היצירתיות שלה, כפי שגם טענה אמה, שבעבר היתה זמרת.