כדי לעזור למעריציה להעביר את הסגר בבית בצורה נעימה, דמי לובאטו העלתה לספוטיפיי פלייליסט שכולל 29 שירים. ברשימה מופיעים שירי פופ חדשים לצד להיטים מהעבר, ואת כולם מבצעות זמרות. לצד הסינגל האחרון של דמי ("I Love Me"), ניתן למצוא ברשימה שירים של אמניות כמו ביונסה, אריאנה גרנדה, ג'סי ג'יי, קלי קלרקסון, ליזו, מיילי סיירוס, דואה ליפה ובילי אייליש.

רבים מאלו שהאזינו לפלייליסט הבחינו שבעוד שרוב כוכבות הפופ המצליחות של השנים האחרונות זוכות לייצוג, אף שיר של טיילור סוויפט, שלפני מספר חודשים הוכרזה כ"זמרת העשור", לא מופיע ברשימה. חלקם טוענים שמדובר במהלך מכוון של נגד סוויפט, שמגיע לאחר סכסוך ממושך בין השתיים.

בשנים האחרונות היחסים בין שתי הזמרות ידעו מספר משברים. אחד הגדולים שבהם הגיע לאחר שטיילור תקפה את מנהלה האישי של דמי, סקוטר בראון, על רכישת קטלוג השירים שלה. דמי יצאה להגנתו של סקוטר ותקפה אותה בחזרה.

למרות שהשירים של טיילור מאלבומה האחרון ("Lover") עדיין מככבים במצעדי הלהיטים, דמי בחרה להתעלם ממנה לחלוטין בפלייליסט, מה שגורם למעריצים להאמין שמדובר בניסיון נוסף של לובאטו להתנקם בה.

View this post on Instagram

It's just the evidence of forever. No matter what @ddlovato

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

שם נוסף שלא הוזכר ברשימה הוא שמה של חברתה הטובה לשעבר של דמי - סלינה גומז. סלינה עומדת מאחורי אחד האלבומים הכי מצליחים שיצאו עד כה ב-2020 ("Rare"), ולמרות זאת אף שיר שלה לא מופיע ברשימה. היחסים בין השתיים התערערו בעקבות ההתקרבות בין סלינה לטיילור. החברות שנוצרה ביניהן גררה מספר התבטאויות מצד דמי נגד התנהלותה של סלינה.