דמי לובאטו תקפה את טיילור סוויפט ואת חברות ה"סקוואד" שלה בכך שהן "הרסו את קייטי פרי" ובכך שהן "מקדמות דימוי גוף שקרי". לסוויפט ולפרי יש היסטוריה של סכסוך ארוך מאחוריהן, כשהאמונה הרווחת היא שהשיר "Bad Blood" של סוויפט נכתב על הריב ביניהן. בקליפ לשיר הזה מופיעות חברות ה"סקוואד" של סוויפט - כמה נשים שהן חברות של הזמרת וביניהן אלי גולדינג, קנדל ג'נר, קארה דלווין, קרלי קלוס ורבות אחרת.

כעת, בראיון ליאהו, לובאטו תקפה את ההתנהגות של אותה חבורה ואת המסר שהן משדרות לנשים צעירות. "זה בטח יכניס אותי לצרות, אבל אני לא רואה ב'סקוואד' הזה אף אישה שיש לה גוף נורמלי. זה סוג של דימוי שקרי של איך צריך להיראות. זה לא אמיתי". באשר לקליפ של "Bad Blood", לובאטו הוסיפה: "אני לא חושבת שלעשות שיר וקליפ שסובבים סביב ההריסה של קייטי פרי זה העצמה נשית. כולנו עושים דברים שלא מעצימים נשים, אבל אני חייבת לשאול את עצמי 'האם אני שלמה עם זה שאני קוראת לעצמי פמיניסטית?' והתשובה היא כן, בגלל שאני מדברת על נושאים שחשובים לי".

��

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

אחרי שהדברים התפרסמו והכו גלים, כצפוי, דמי לובאטו כתבה בחשבון הטוויטר שלה על הנושא אבל סירבה להתנצל. "שואלים אותו שאלות. אני עונה עליהם. תתבעו אותי", היא כתבה בציוץ הראשון ואז הוסיפה - "גם אל תשכחו שאפשר להוציא מילים מהקשרן כשעושים ראיונות… עדיין לא מתנצלת על זה שאמרתי את מה שכולם רוצים להגיד". היא לא הסתפקה בזה וכתבה שני ציוצים נוספים: "אני לא מבינה למה לאנשים כל כך אכפת ממה שאני אומרת בראיונות? אתם רואים חדשות? אין לכם חרא לדאוג ממנו"?, ו-"כל כך מתרגשת לקראת 2017. לוקחת הפסקה ממוזיקה ומאור הזרקורים… לא נועדתי לעסק הזה ולתקשורת".