אירוע הסופרבול שנערך הלילה במיאמי כלל כמה רגעים בלתי נשכחים, אחד מהם הוא ללא ספק הופעתה של דמי לובאטו. הזמרת פתחה את האירוע עם ההמנון האמריקאי ("The Star Spangled Banner") והצליחה להפתיע ולרגש מיליוני צופים ברחבי העולם.

לובאטו העניקה ביצוע מדויק להמנון, והפגינה יכולות ווקאליות מרשימות, ובנוסף סיימה את השיר מבלי להישבר באמצע - בנגיוד לחשש של רבים מקרוביה.

בראיונות שקיימה בימים האחרונים, סיפרה הזמרת שהיא מאוד מתרגשת מהסופרבול, שכן מדובר בהופעתה השנייה מאז ההתמוטטות שעברה לפני כשנה וחצי ממנת יתר של סמים. עוד באותם ראיונות חשפה לובאטו כ במשך תקופה ארוכה היא הייתה משוכנעת שלא תהיה מסוגלת לעלות שוב על הבמה בעקבות אותו משבר.

את הקאמבק המגש שלה פתחה דמי באופן רשמי בשבוע שעבר, אז ביצעה במהלך טקס פרסי הגראמי שיר חדש בשם "Anyone", אותו היא כתבה כארבעה ימים לפני ההתמוטטות המדוברת, וכבר בשניות הראשונות של השיר דמי נשברה ובכתה לעיני המצלמות ומול מיליוני הצופים בבית.

רבים ממעריציה של הכוכבת מגדירים את הופעתה בסופרבול כ"ניצחון", שכן היא הוכיחה לרבים מהצופים את יכולותיה, במיוחד כשביצוע ההמנון האמריקאי נחשב לאתגר עבור כל זמרת, ובמהלך ההיסטוריה של התחרות כוכבות רבות ספגו ביקורות על הביצוע שהעניקו לשיר שמרגש כל אמריקאי.

עד כה התגובות להופעתה של דמי מפרגנות במיוחד, ובין אלפי הטוקבקים שעלו בשעות האחרונות לרשתות החברתיות ומתייחסים לביצוע שלה, ניתן למצוא משפטים כמו "היא עשתה דרך ארוכה, אני גאה בה", "זה היה מדהים", "סוף סוף היא הוכיחה שיש לה קול", "בכיתי בשבילך", "הוכחת שאת המנצחת האמיתית", "את חזקה כמו הקול שלך" ו"עכשיו אפשר להגיד שדמי חזרה".

בין המגיבים אפשר למצוא גם עשרות קולגות של דמי כמו ג'סטין ביבר, נייל הורן (וואן דיירקשן) וליידי גאגא שלא נשארו אדישים לחזרתה המרגשת.