פרסום התמונות של ליידי גאגא מתנשקת עם הבחור החדש שלה עורר עניין רב בקרב מעריציה של כוכבת הפופ בת ה-33. לא עבר זמן רב עד שהם גילו שדן הורטון (37), מהנדס סאונד למחייתו, סיים לפני כשנה את הליכי הגירושים מאשתו לשעבר, שחקנית ברודווי בשם אוטום גוזארדי.

בין עיסוקיה השונים, אוטום מפעילה חוגי פילאטיס בניו יורק. השבוע סיפרו כמה ממתאמניה שמאז הפצת התמונות של הגרוש שלה עם גאגא, היא דאגה להסיר את כל הלהיטים של הזמרת שנהגה להשמיע בזמן השיעורים, שירים שהושמעו רבות במהלך השיעורים שנהגה להעביר.

View this post on Instagram

Good Morning Pulsers! Got my FLYght fuel (thank you Starbucks) and I’m coming for ya 6am! Wahoo:) • • • • • #flywheel #flybarre #flywheelsports #fitness #barre #nycfitness

A post shared by Autumn Guzzardi (@autumnguzzardi) on

View this post on Instagram

Now I don’t know what to think of this... I mean she looks happy so that great

A post shared by kayleigh♡ (@gagaxstef) on

זמן קצר אחרי שיצאה משיעור שלה ברביעי האחרון, אחת המתאמנות של גוזארדי סיפרה: "אוטום נראית במצב רוח טוב. הפלייליסט שלה בדרך כלל עמוס בשירי פופ של ליידי גאגא, אבל היא לא השמיעה כאלה מאז אותה ידיעה".

מוקדם יותר השבוע אוטום התייחסה באופן מרומז למערכת היחסים החדשה של דן כשהעלתה סלפי שלה לאינסטגרם ובכיתוב הוסיפה את השם של אחד הלהיטים הגדולים ביותר של גאגא - "Poker Face". אותו פוסט גרר מאות תגובות תוקפניות מצד מעריציה של הזמרת.