רבקה בלאק אמ טי וי (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
רבקה בלאק בכניסה לטקס פרסי ה"O" של אמ.טי.וי | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

רבקה בלאק, שב-21 ביוני תהיה בת 14, הממה את הרשת עם מעל ל-123 מיליון צפיות ללהיטה "Friday", ומצד שני הפכה בין לילה גם לדמות שנויה במחלוקת אחרי שרבים הגדירו אותה כ"זמרת הגרועה בכל הזמנים" ואת הלהיט שלה ל"גרוע ביותר בכל הזמנים", כשהיא עוקפת בכמויות ה"דיסלייק" אפילו את ג'סטין ביבר. השנאה אליה הגיעה אפילו עד כדי איומים על חייה.

נושא הערצה לבלאק אם כן שנוי במחלוקת ולמרות זאת בחרה בה רשת MTV להוביל הלילה (חמישי) את מסיבת המעריצים של אירוע פרסי ה"O" של הרשת, שנערך בלאס וגאס ובמסגרתו העניקה את פרס "צבא המעריצים" ללהקת "טוקיו הוטל".

רבקה בלאק משחזרת את צילומי הקליפ

עוד לפני שהתראיינה שחזרה רבקה בלאק את צילומי הקליפ "Friday", בו, הסבירה איך בדיוק צולם הקליפ באמצעים דלים ביותר במוסך של אביה, בחצר הבית ועל מה נאלצו לוותר כי לא היה תקציב (אוטובוס). כך למשל, הסצנה עם החברות במכונית, היא אומרת, צולמה לפחות 50 פעם.

MTV Shows

אחרי השחזור העניקה רבקה בלאק ראיון נרחב לרשת אמ.טי.וי במהלכו ענתה על כמה וכמה שאלות, כמו האם היא עובדת על אלבום בכורה, איך שינתה הצלחת "Friday" את חייה, מה דעתה על לימודים בבית, מי השפיעה עליה מוזיקלית (טיילור סוויפט, ריהאנה וקייטי פרי) ואיך היא הגיבה כשליידי גאגא אמרה שהיא "גאונה" (נכנסה לאטרף).

"אנשים מזהים אותי ואני נראית נורא, בלי איפור"

בלאק התייחסה בראיון לנושא ההערצה אליה ואמרה שיש לה מעריצים שמתכננים להתאגד. "שמעתי אותם מדברים על זה", היא אומרת, "בכלל, עדיין קשה לי להסתגל לזה שאני פרצוף מפורסם. לפעמים אני הולכת ברחוב ואנשים מזהים אותי ואני בלי איפור כי עדיין בוקר ואני נראית נורא, והם אומרים לי 'היי את רבקה בלאק!", ואני אומרת "אמממ, כן!!".

עוד זכיות באירוע של MTV:  ליידי גאגא זכתה בצמד פרסים - "האמן שהכי שווה לעשוב אחריו בטוויטר" ו"האמן החדשני ביותר".

זוכים נוספים מהימים האחרונים הם אנדי גרמר, שזכה בפרס "הקליפ החדשני ביותר", שבין מפתחיו ניתן למצוא את יוני בלוך הישראלי, ניקי מינאז' עם הפרס ל"GIF - תמונת האנימציה הזזה הטובה ביותר", אדם למברט עם פרס ה"Fuck Yeah!" ו"30 שניות למאדים" שזכו בפרס ה-NSFW על הקליפ הפרוע.

>> ריהאנה וג'יי לו חזקות במצעד ההשמעות הלועזי בארץ