סהר חגי - "צולל"

סהר חגי (צילום: עידו איז'ק)
זועק את התקווה. סהר חגי | צילום: עידו איז'ק

סהר חגי הוא זמר ויוצר בן 27 שמוציא היום את "צולל" שיר רוק קצבי שהוא גם סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה, בן עשרה שירים, עליו הוא עובד מזה ארבע שנים. את מילות השיר, ואת כל הטקסטים באלבום כתב חגי עצמו, ואת הלחן חיבר ניצן קייקוב, שאחראי על מרבית הלחנים בדיסק וגם על ההפקה המוזיקלית.

שיתוף הפעולה בין השניים כבר הוכיח את עצמו בלהיטים שכתבו יחד לאמנים אחרים. עד כה כתב חגי שירים להראל סקעת, שירי מימון, עידן יניב, חן אהרוני ואסתי גינזבורג, מאיה בוסקילה, אביהו שבת ושרון חזיז. בשנים האחרונות חרש את מועדוני ההופעות והיה האמן הצעיר הראשון שהופיע ב"זאפה" עוד לפני ששחרר סינגל.

 

נאור אורמיה - "אהבת חיי"

אין תמונה
אהבת חייו. נאור אורמיה

נאור אורמיה בן ה-17 מוציא את "אהבת חיי", שיר רביעי מתוך אלבום הבכורה שלו שצפוי לצאת בהמשך השנה. את השיר כתב והלחין דניאל תורג'מן, ועיבד והלחין מוזיקלית תמיר צור.

כזכור, ברזומה של אורמיה המוכשר רשומים כבר שלושה סינגלים: "אני מת לדעת", שירו הראשון "איפה הימים", שהקליפ שלו נכנס לפלייליסט של ערוץ 24 ו"מה שאת צריכה", שגם הקליפ שלו נכנס לפלייליסט של הערוץ.

 

אורי צדוק - "גבוה מכאן"

אורי צדוק, גבוה מכאן (צילום: כדן אוזלבו)
על הגובה. אורי צדוק | צילום: כדן אוזלבו

אורי צדוק בן ה-26 מוציא את "גבוה מכאן", שיר הנושא של אלבום הבכורה שלו. צדוק כתב והלחין את השיר ועיבד עם אדם פרי מלהקת "היהודים", שהפיק מוזיקלית.

צדוק, שמופיע ברחבי הארץ וכבר מילא פעמיים את ה"רידינג 3" בתל אביב, זכה עם הסינגל הראשון שלו "אל תגידי לא" אשר זכה להשמעות רבות ברדיו ודירוגים גבוהים במצעדים. אחריו הגיע השיר "גשם סגול" , שאף זכה לקליפ יפה.

ב-1 ביולי, יום חמישי, יופיע צדוק בחוף ה"בננה ביץ'", במסגרת ארועי לילה לבן של העיר תל אביב-יפו.

 

יעל נחשון - "מאהב מתגנב"

יעל נחשון, עטיפת סינגל (צילום: שלו מן)
מאהבת. יעל נחשון | צילום: שלו מן

לפני כשנה הוציאה יעל נחשון את השיר "מתוך חשכה", סינגל ראשון מתוך אלבומה השני שייקרא "מהים אל החוף", שיכלול שירים מקוריים בניחוח בלקני-ים תיכוני. במהלך השנה האחרונה שהתה בחו"ל, שם המשיכה את עבודתה על אלבומה השני והשתתפה בסיבוב הופעות עולמי עם יוני רכטר, איתו היא מופיעה בארבע השנים האחרונות.

עתה מוציאה נחשון את "מאהב מתגנב", שיר שני מתוך האלבום, אותו הלחין עובד אפרת למילים שכתבה. השיר מתאר מערכת יחסים עם מאהב מיתולוגי בקריצה חיננית ובחיוך.

 

שניר ימין - "יותר מדי"

שניר ימין (צילום: דורון עדות)
תקופה ארוכה של תחושת אי ודאות. שניר ימין | צילום: דורון עדות

הזמר והיוצר שניר ימין מוציא שיר חדש בשם "יותר מדי", סינגל שני מאלבום הבכורה שלו אחרי "יופי של שקט", שזכה לביקורות טובות.

"השיר 'יותר מדי' מסכם בשבילי תקופה ארוכה של תחושת אי ודאות, בלבול והכרות חדשה עם עצמי", אומר ימין. "השיר נכתב מהמקום הכי נמוך שהחיים הובילו אותי, תקופה ארוכה שהייתי תלוי באוויר בלי לדעת לאן פניי מועדות ומה צופה לי המחר. כל מילה בו נכתבה בלי לחשוב יותר מדי, ללא פילטרים - מהלב אל הדף, מה שהופך את "יותר מדי" לאסופת המילים שאליהם אני מתחבר בצורה הכי חזקה יותר מכל שיר שנאסף בתהליך הקלטת אלבום הבכורה שלי".

שניר ימין - "יופי של שקט"