דיאנה גולבי, עידן עמדי, הופעה 3 (צילום: אלעד דיין)
דיאנה גולבי ועידן עמדי יחד על הבמה | צילום: אלעד דיין

אחרי שכל המועמדים לעונה הבאה של כוכב נולד כבר שיננו את שיר האודישנים "הדרך שלך" בגרסת הבנים ששר עידן עמדי ובגרסת הבנות ששרה דיאנה גולבי, עתה הגיע תור הגרסה הרשמית והדואטית של השיר, אותו כתב והלחין עמדי, ששר אותו בדואט עם גולבי.

"הדרך שלך" הוא אחד משירי האודישנים היותר מרגשים שהיו בתולדות כוכב נולד, הן בזכות המילים והלחן של עמדי והן בזכות הביצוע המשותף עם דיאנה, שיר שלא נופל במאום מ"עכשיו תורי", שיר האודישנים הקודם, שיצר מוש בן ארי וביצעה רוני דלומי.

"הדרך שלך"

לילה, אל הבית, עכשיו מגיעים אלפי חלומות, מחכים בפתח הדלת, לאט מתקדמים, עומדים בשורות, יש אחד שמביט לשמיים, יש אחד מסתכל לאחור, בתפילה הוא פותח ידיים, ואולי זה הזמן שלך לבחור, זה הזמן שלך לבחור.

פזמון: השירים שכל כך אהבת/ ממלאים את ראשך/ זאת הדרך שלך.../ שבילים עמוסי מנגינות/ מובילים לביתך/זאת הדרך שלך.../ כל מה שלא העזת/ כל מה שמזמן כבר ידעת/ גירסת בנים: עמוק בליבך, גירסת בנות: בליבך עוד מונח זאת הדרך שלך/ זאת הדרך שלך, או או או.

לילה, אל הבית, לאט מציפים את הלב הספקות, נכנסים בתוך השער, עכשיו מגיעות גם אלפי שאלות, יש אחת שעוצמת עיניים, ואחת מנגבת דמעות, המנגינה על עצמה שוב חוזרת, ואולי זה הזמן שלך להיות, זה הזמן שלך להיות.

פזמון: השירים שכל כך אהבת/ ממלאים את ראשך/ זאת הדרך שלך.../ שבילים עמוסי מנגינות/ מובילים לביתך/זאת הדרך שלך.../ כל מה שלא העזת/ כל מה שמזמן כבר ידעת/ גירסת בנים: עמוק בליבך, גירסת בנות: בליבך עוד מונח
זאת הדרך שלך/ זאת הדרך שלך... או או או...

רוצים את השיר אצלכם בנייד?

להורדת ה- שיר המלא שלחו את המילה תשע למספר 5000. להורדת ה- צלצול שלחו את המילה אודישן למספר 5000. השירות הינו בעלות 9 ₪ לצלצול ובכפןף לתקנון"

>> הצביעו למצעד הלהיטים הגדול של אייל גולן, יש פרסים