יהודה סעדו ואביחי פז גרינוולד - "לצאת אל העולם"

יהודה סעדו, עטיפת סינגל
דואט. יהודה סעדו | צילום: מירב שושן

אביחי פז גרינוולד ויהודה סעדו מוציאים את הדואט "לצאת אל העולם", סינגל שני ושיר הנושא מתוך אלבום הבכורה של פז גרינוולד.

הבחירה בדואט נועדה לדברי פז גרינוולד להביע את הדו-שיח בין שני קולות ברבדים שונים: הגוף והנשמה, האדם והיצירה ובני זוג, שלושבה חיבורים שהשילוב ביניהם מוביל לדבריו לסוג של שלמות.

פז גרינוולד ישיק את אלבומו בחודש מרץ. גם סעדו צפוי להוציא השנה אלבום חדש, ממנו יצאו עד כה השירים "היי לי לאישה", "בצל דמותה" ו"לבחור בדרך".

 

שקד יהוד - "תבואי אלי"

שקד יהוד
הוא דווקא מהוד השרון. שקד יהוד | צילום: דור מלכה

שקד יהוד, בן 29, חוזר בתשובה מהוד השרון, מוציא היום את סינגל הבכורה שלו, "תבואי אליי". יהוד עצמו כתב את המילים. הלחן משותף לו ולמורן גמליאל במסגרת עבודתם המשותפת.

"בשיר יש רמזים על תהליכים שעברתי בחיים שלי מכל הבחינות - רוחנית חברתית וזוגית למרות שיכול להשתמע שמדובר רק במערכת זוגית", הוא אומר.

על אלבום הבכורה שלו יהוד עבד תחילה עם המוזיקאים אדם פרי ומורן גמליאל ובהמשך עם המפיק נדב ביטון. הוא גילה את המוסיקה והיצירה רק לפני שלוש שנים במהלך טיול למרכז אמריקה, שם נוצר השיר הראשון שלו.

 

עוז בטש - "לקראת בואך"

אין תמונה
רומנטי. עוז בטש

עוז בטש (28) מוציא את השיר "לקראת בואך", בלדה חדשה, אותה כתב לזוגתו בהשראת "שיר השירים", מתוך אלבום הבכורה שלו שצפוי לצאת בקיץ.

העיבוד של השיר כולל חלילים וגיטרה ספרדית. בניגוד לסינגלים הקודמים של בטש - "צועק", "עוד נאהב", "שקט", אין כאן אלמנטים אלקטרונים אלא נגינה חיה של חבריו: פסנתר- עידן שרון (קובי אפללו), גיטרות- שמעון יחיא (שלומי שבת), בס (פרטלס) -יואב אסיף (יהודה פוליקר), חלילים - ניר גבירצמן (עידן רייכל, שלמה ארצי), כלי הקשה - ניר מנצור.

 

אליאל הילל - "אלך איתך באהבה"

אליאל הלל
אליאל הלל | צילום: גבי בן יעקב

אליאל הילל מוציא את השיר החדש "אלך איתך באהבה", שכתב והלחין עוזי בוקובזה, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של שי אסייג.

זהו סינגל שני להילל אחרי "את העולם שלי" שיצרו יוסי גיספן ועדי לאון והצליח כשיר חתונות. אלבום הבכורה של הילל צפוי לצאת בחודשים הקרובים. באלבום מעורבים גם המעבד דודו קומה והיוצרים יגאל חדד, אייל ניסים וכאמור בוקובזה.

 

>> דיאנה גולבי בהאנגר 11 עם רמי קלינשטיין