אסי ישראלוף פרומו
עכשיו גם מוזיקאי. אסי ישראלוף | צילום: עידו איז'ק

הקומיקאי אסי ישראלוף משלישיית "מה קשור", שהתגלה בה גם כזמר, הוא עכשיו גם מוזיקאי, שמוציא את שיר הבכורה שלו "מתי כבר נדבר", אותו כתב והלחין. השיר יוצא כסינגל ראשון מתוך אלבום סולו בשם "מסע פסנתר" אותו צפוי ישראלוף להוציא בחודשים הקרובים, בהפקתו המוזיקלית של פיטר רוט.

"מתי כבר נדבר"

את אומרת בוא נדבר, אני כבר מוותר, ודועך, את צועקת בוא נשתוק, שותק אותך עמוק, וזועק.

אין היום הרבה כמוני, את מספרת לכולם, הזמן הפך למלנכולי

פזמון: מתי כבר נדבר ? על הכל מתי כבר נדבר ? מתי כבר נדבר ?
 
פותח את החלון זה מטפטף, בחוץ יש סערה, בפנים שקט, יושב ומתרסק על הפסנתר, מנגן אותך מעט, ואוהב.

פזמון: מתי כבר נדבר ?

"מסע פסנתר"

אסי ישראלוף פרומו
מסע פסנתר. אסי ישראלוף | צילום: עידו איז'ק

האלבום יצא לדרכו כאשר לפני ארבע שנים רכש אסי ישראלוף פסנתר והחל ללמוד לנגן עליו בעצמו. לדבריו הוא קנה את הפסנתר משום ש"במשך שבועיים רצופים, לילה לילה, הייתי חולם על פסנתרים בכל הגדלים ובכל הצבעים. כשהגיע החלום על הפסנתר החום הבנתי שהגיע הזמן, בהחלטה של רגע קניתי פסנתר, חום בדיוק כמו בחלום, גדול מידי לדירה הקטנה דאז, יקר מידי וחשמלי, אבל פסנתר. לאט לאט, יום אחר יום, לימדתי את עצמי לנגן משמיעה, בהתחלה שירים שאהבתי, אחר כך הגיעו המנגינות המקוריות ואיתן המילים. השרבוטים והג'ימג'ומים החלו להפוך לשירים, שירים אינטימיים, חשופים ואישיים מאוד, וכך מתוך השירים החל להתגלות האלבום, אוסף שירים המתעתדים תקופה, התפתחות, התפכחות והתבגרות".

"לפני שנתיים החל המסע בשטח 'מסע עם פסנתר', בהופעות קטנות בכל הארץ ללא פרסום, עם להקה קטנה של שלושה חברים, הפסנתר החשמלי ההוא ושאר הציוד, שהכל מועמס על האוטו הפרטי, מעל ל-50 הופעות עד כה".

אסי ישראלוף - גם זמר

ברזומה המוזיקלי של אסי ישראלוף אלבום עם שלישיית "מה קשור" מלפני כמה שנים שכלל את הלהיט "תנו לו צ'אנס". כמו כן ביצע שירים עם חבריו לשלישייה, ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי גם בתוכניתם המשותפת ששודרה בערוץ 3 בכבלים ובסדרה הקומית "עם סגולה" ששודרה ב"קשת", ערוץ 2. כמו כן התפרסם ישראלוף במסגרת הופעות השלישייה בחיקוי המזוהה איתו לשלמה ארצי.

>> בן ארצי ואחיו יונתן ארצי בהופעה בפסטיבל הפסנתר