"ברלין" הוא הקליפ החדש של להקת איטליז, שבויים על ידי חבר הלהקה גיא בן שטרית וצולם על ידי רן יורגנסון ואדם שולדמן, מתוך מופע פותח שנתנה הלהקה לפורקיופיין טרי.

השיר, אותו הלחין בן שטרית למילים שכתב יחד עם הסולנית לי טריפון, יוצא כסינגל ראשון מהאלבום החדש של איטליז "Teasing Nature" שצפוי לצאת בדצמבר הקרוב בלייבל "אנובה רקורדס". לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראים כל חברי ההרכב, הכולל גם את עמית ארז, אור בהיר, עמרי הנגבי והדר גרין.

השיר נכתב מתוך לילה תל אביבי ספג באלכוהול

השיר "ברלין", מספרים בלהקה, נכתב בהשראת חיי הלילה של תל אביב ומתבונן באופן ביקורתי על חוויה עירונית לילית מבעד לאדי אלכוהול: צלילה לתוך בריכת זוהר אורבני מסנוור, המסתיימת בהתפכחות של חזרה למציאות הצלולה. במצב זה של שיכרות, הם אומרים, העיר תל אביב נראית נוצצת יותר, כאילו היתה ברלין.

איטליז פועלת כידוע מזה מספר שנים, מאחוריה אלבום אחרון מצליח וקליפ שזכה לפרסים בינלאומיים. הלהקה מופיעה בארץ ובחו"ל וצברה קהל בארץ ובאירופה, בעיקר בגרמניה. האלבום החדש שלה צפוי להיות ניסיוני יותר במונחי הלהקה, עם פחות אלמנטים של מטאל, שהיו דומיננטיים בעבר, ויותר מקלדות ואלקטרוניקה. התוצאה היא, מספרים בלהקה, אלבום חד ומפוקס בהשוואה לאלבומים הקודמים, כשכל האלמנטים מתנקזים למכנה משותף ברור.

>> האלבום החדש של לינקין פארק טוב, אבל לא מספיק