דניאל תבורי (תמונת AVI: mako)
"אנשים בוכים כי זה הכי קרוב אליך". דניאל תבורי, "גשם" | תמונת AVI: mako

דניאל תבורי יוציא ביום שלישי הקרוב לתחנות הרדיו את השיר "גשם", אותו כתב והלחין רוברט גילמור, הגיטריסט הקבוע שמלווה את בני משפחת תבורי. את העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה דניאל תבורי עצמו יחד עם אורי זך (מירי מסיקה, איה כורם).את החיבור בין השניים עשו עמוס בן דוד ויוני בלוך.

תבורי בן ה-23 עלה לארץ לפני כשנה מקולורדו שבארה"ב שם חי עם אמו משך 14 שנה. הוא השתתף, כזכור, בעונה האחרונה של התוכנית "כוכב נולד", שם הגיע למקום ה-6, אחרי שבאודישנים הרשים עם קאבר ל"אתמול היית שונה" של אביו.

תבורי גילה כישרון מוזיקלי כבר מגיל 7 כשהחל ללמוד לנגן בתופים. בהמשך למד לנגן בגיטרה משמיעה. בבית הספר ובקולג' בארה"ב היה חבר בהרכבים שונים, שם צבר ניסיון על במות.

השיר החדש הוא הסינגל השלישי מתוך האלבום של "התבורי'ס" שייצא בקרוב. מתוכו יצאו עד כה הסינגלים "מוצא בך" של הבן הצעיר בן-אל תבורי ו"בכל ליבי" של ראש השבט שימי תבורי.

במקביל ליציאת האלבום ואחרי הצלחת התוכנית "התבורי'ס" בערוץ 24 יופיעו בני משפחת תבורי באמפי קיסריה ב-11 במאי, במופע שיכלול את להיטיו של שימי תבואי מכל הזמנים ושירים חדשים שלו ושל הילדים אלירן, אריאל, דניאל ובן אל.