דנה עדיני - "נינו מאני"

דנה עדיני פרומו (צילום: עידו איז'ק)
עוברת לעברית. דנה עדיני | צילום: עידו איז'ק

דנה עדיני מוציאה את השיר "נינו מאני", שאת מילותיו כתבה, ואת הלחן חיברה יחד עם יונתן גולדשטיין ("ג'וני הקטן"). גולדשטיין הוא גם המפיק המוזיקלי שעבד עם עדיני בשנתיים האחרונות על אלבומה החדש שייקרא "אשליה".

האלבום, שהשיר החדש הוא הסינגל הראשון מתוכו, כולל 12 שירים בעברית, אותם כתבה והלחינה עדיני, למעט שיר נוסף אשר יצרה עם גולדשטיין.

זהו שינוי כיוון בקריירה של עדיני, שאלבומה הראשון "Big Girls", אשר יצא לפני כשלוש שנים, כלל 12 שירים באנגלית בהפקת יונתן לוי מאיזבו.

דנה עדיני זמרת ושחקנית ("מסודרים"), שיתפה פעולה עם דניאל סלומון, שהיה בן זוגה, בין היתר בלהיט "רבות הדרכים". בהמשך שרה בהרכב מטרופולין את הלהיט "אין לי מקום".

לשיא הצלחתה הגיעה עדיני בשלישיית "הבנות נחמה" עם קרולינה ויעל דקלבאום, שאלבומן הגיע למעמד של אלבום זהב כחודש בלבד לאחר צאתו. הצלחת ההרכב הגיעה אף לגרמניה, שם הן מופיעות באופן קבוע.

 

חני לרנר - "רדיו חזק"

חני לרנר עושה כבוד לתיסלם בגרסה משלה ללהיט המיתולוגי "רדיו חזק", לרגל חגיגות ה-30 שנה לאלבום הקלאסי של הלהקה. הקליפ והתמונה של לרנר הם למעשה הומאז' לעטיפת האלבום שמפורסמת של תיסלם עם הבחורה העירומה בגבה למצלמה, כשחברי הלהקה בוהים בה מקדימה.

ביום רביעי 19.1, מיד אחרי המופע של להקת תיסלם בהיכל התרבות, יימשכו החגיגות באוזן-בר בתל אביב, שם יבצעו לרנר ולהקתה ביצועים מיוחדים לשירי האלבום "רדיו חזק". ברזומה של לרנר עד כה הופעות בפסטיבל בוםבמלה ובמות גדולות ברחבי הארץ.

 

הגר רוה - "קו שתיים"

הגר רוה פרומו (צילום: סוזי לוינזון)
מוקפת כשרונות. הגר רוה | צילום: סוזי לוינזון

הגר רוה מוציאה את "קו שתיים", סינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה המיועד "חפצים אחדים והלכתי". קדמו לו השירים "סימנים לגשם" ו"יום שלישי".

את רוה מלווים בשיר ועל הבמה כמה מוזיקאים ששמם הולך לפניהם: עובד אפרת (גיטרות), יפעת נץ (בס) ויובל קיינר (תופים).

הגר רוה תופיע ביום א', 16/1, 22:00 ב"בית השואבה" בתל אביב, ביום ג', 22/2, 20:30, ב"אוזןבר" בתל אביב.

 

אלונה דניאל והארנב האלקטרוני

אלונה דניאל (צילום: דדי ליפשיץ)
אלקטרונית. אלונה דניאל | צילום: דדי ליפשיץ

אלונה דניאל מוציאה את ה-E.P "הארנב האלקטרוני", הכולל 7 גרסאות מחודשות לשירים פחות מוכרים מהקריירה שלה כזמרת וכסולנית להקת "טאטו". מתוכן בחרה דניאל להשמיע את "מוסקבה", "לרוף אחרי ארנב לבן", ו"איש קטן בטלוויזיה".

"הרבה זמן אני חושבת להוציא אוסף מכל הפרוייקטים שבהם לקחתי חלק: טאטו, רבעיית מסנר וכמובן האלבומים שלי", אומרת דניאל. "היה חשוב לי לתת לאוסף הזה סאונד והפקה אחרים מהמקור. החלטתי לקחת את השירים הפחות מוכרים אשר לא יצאו ונחשפו לרדיו. כך נוצר אוסף של רמיקסים ורימייקים שקראנו לו "אלונה דניאל והארנב האלקטרוני".

ביום שישי ה 21/1 בשעה 14:00 תחגוג דניאל את יציאת האלבום המיוחד בהופעה באוזן בר בת"א, עם האורחת המיוחדת רונית שחר.

>> הכי מתאימות לאירוויזיון: רוני דלומי ומאיה בוסקילה