דיאנה גולבי ועידן עמדי מככבים יחד בקליפ לשיר האודישנים החדש "בדרך שלך". את השיר, כזכור, כתב והלחין עמדי, והוא זכה להפקה מוזיקלית של עמוס בן דוד עם עיבוד של בן דוד ואלדד ציטרין. הקליפ, שביים תום שאנן, יוצא לקראת העונה החדשה של כוכב נולד שתושק בקרוב.

בקליפ עמדי וגולבי צועדים ברחוב, בנפרד, (ובהמשך שניהם יחד תחת מטריה אחת), ניגשים לצעירים שמאזינים למוזיקה ומגישים להם אוזניות עם השיר החדש, שלבסוף סוחף את כולם. גם הציניקנים הגדולים ביותר יודו בכך שהשניים מפזרים מוזיקה ואופטימיות לכל עבר.

"בדרך שלך"

לילה, אל הבית, עכשיו מגיעים אלפי חלומות, מחכים בפתח הדלת, לאט מתקדמים, עומדים בשורות, יש אחד שמביט לשמיים, יש אחד מסתכל לאחור, בתפילה הוא פותח ידיים, ואולי זה הזמן שלך לבחור, זה הזמן שלך לבחור.

פזמון: השירים שכל כך אהבת/ ממלאים את ראשך/ זאת הדרך שלך.../ שבילים עמוסי מנגינות/ מובילים לביתך/זאת הדרך שלך.../ כל מה שלא העזת/ כל מה שמזמן כבר ידעת/ גירסת בנים: עמוק בליבך, גירסת בנות: בליבך עוד מונח זאת הדרך שלך/ זאת הדרך שלך, או או או..

לילה, אל הבית, לאט מציפים את הלב הספקות, נכנסים בתוך השער, עכשיו מגיעות גם אלפי שאלות, יש אחת שעוצמת עיניים, ואחת מנגבת דמעות, המנגינה על עצמה שוב חוזרת, ואולי זה הזמן שלך להיות, זה הזמן שלך להיות.

פזמון: השירים שכל כך אהבת/ ממלאים את ראשך/ זאת הדרך שלך.../ שבילים עמוסי מנגינות/ מובילים לביתך/זאת הדרך שלך.../ כל מה שלא העזת/ כל מה שמזמן כבר ידעת/ גירסת בנים: עמוק בליבך, גירסת בנות: בליבך עוד מונח
זאת הדרך שלך/ זאת הדרך שלך... או או או...

רוצים את השיר אצלכם בנייד?

להורדת ה- שיר המלא שלחו את המילה תשע למספר 5000. להורדת ה- צלצול שלחו את המילה אודישן למספר 5000. השירות הינו בעלות 9 ₪ לצלצול ובכפןף לתקנון"

>> ג'סטין ביבר זכה לבובת שעווה בדמותו