אתניקס ומכבי (צילום: צילום מסך גוגל)
אתניקס ומכבי תל אביב בהקלטת השיר | צילום: צילום מסך גוגל

להקת אתניקס מוציאה הבוקר רשמית את שיר האליפות של מכבי תל אביב בכדורגל "צהוב עולה 2013". בהקלטת השיר עם חברי הלהקה השתתפו כוכבי מכבי תל אביב - שחקנים כמו אלירן עטר, שרן ייני, מהראן ראדי (שנאמר עליו שהצטיין כזמר), ערן זהבי, גונסאלו גארסיה ועוד.

את השיר הלחין הסולן זאב נחמה למילים של דידי הררי, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של יורם פויזנר חבר "אתניקס". בהקלטהר התארח הראפר איזי.

זאב נחמה אמר ל"ספורט 5": "לא מצאתי את האייל גולן החדש שהוא גם זמר וגם כדורגלן, הספרדים של מכבי שרו לא רע, אבל זה לא משנה כי חם פה, זו אליפות שמחה שחיכינו לה עשר שנים".

"צהוב עולה"

"הנה הם עולים הם עולים הם עולים, אחד עשר שהם מופלאים מופלאים, הכחול והצהוב הצבעים הצבעים, של כול האוהדים עכשיו כולם שרים

הו……צהוב עולה עולה עולה עולה עולה, הו צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה

כול אחד מכם הוא לוחם הוא לוחם, הלב והנשמה שלכם שלכם, עשר שנים חיכינו רק לכם רק לכם, עכשיו כולם שרים בשבילכם

הו……צהוב עולה עולה עולה עולה עולה, הו צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה

מי שמאמין לא מאבד תקוות, חיכינו 10 שנים היה שווה לחכות, פתאום זורק את החיוך שלי לכל עבר, תעשה כבוד לדרים טים קפיש גבר, בלי נדר צהוב עד הקבר, הגיע הזמן שמישהו יעשה פה סדר, נתתם את הלב כבשתם את העיר, וכולנו כל הזמן פה לא נפסיק לשיר

בקיץ ובחורף אנחנו כאן אנחנו כאן, שרים מעודדים כול שחקן ושחקן, עכשיו האוהדים שיושבים מסביב, לצעוק כולם ביחד- מכבי תל אביב, הו……צהוב עולה עולה עולה עולה עולה, הו צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה".

>> שיר האליפות של קובי פרץ; שיר האליפות של תמיר גל