מאיה בוסקילה פרומו (צילום: אוהד רומנו)
מתחילה בתודה. מאיה בוסקילה | צילום: אוהד רומנו

רגע אחרי שהוכרזה כמשתתפת בעונה השניה של "חי בלה לה לנד", ובעוד שהיא מככבת בפסטיגל ומועמדת ראשית לייצג אותנו באירוויזיון הקרוב, מוציאה מאיה בוסקילה את השיר החדש "אהבה אחרת", שיצרו אורן עמנואל ודן פרבר. אי אפשר לנתק את השיר החדש מהאירוויזיון שבפתח, ועל פניו הוא נשמע כמתאים לתחרות הבינלאומית, ואפילו באורך הנכון - 3 דקות (פלוס כמה שניות שניתן להוריד בקלות).

"אהבה אחרת" הוא שיר רביעי מתוך אלבום האוסף של בוסקילה בהופעה חיה, שצפוי לצאת בהמשך השנה, ולכלול את מיטב הלהיטים שלה עד כה. קדמו לו הסינגלים "מה שהיה היה" (מרץ 2011), "הזמן שלך" (יולי 2011), ו"אל תוותר עלי" (נובמבר 2011).

בראיון מיוחד ל-mako אמרה בוסקילה: "אנחנו בתהליך לאלבום רגיל שבטח יגיע בהמשך, אבל זה מופע ואלבום אוסף בהופעה - זה משהו שעוד לא עשיתי וזה מרגש אותי לבצע בעיבודים חדשים את כל הלהיטים שלי וליישר קו. זה מיוחד ואני אוהבת לנסות דברים חדשים. אני מרגישה שהקהל רוצה אותי גם בשירים הישנים וגם בחדשים".

"אהבה אחרת"

"קודם כל אני אתחיל בתודה, שהיית שם לצידי, בתקופות שהייתי הכי חלשה, כשהרגשתי שאני לא אני, זה אתה שידעת לחבר את הכל, לעטוף אותי באהבה, כך שלא משנה מה קרה לי אתמול, המחר שלי לצידך

פזמון: יודעת שאיתך זו אהבה אחרת, וכשאני שלך, הנשמה בוערת, אין לי, אין לי אף אחד אחר מלבדך, ולא יהיה לי!

לא סתם אני בחרתי בך, כשותף אמיתי לחיי, לאהוב ולגדול, להקים משפחה, ולחיות איתו עד סוף ימיי / אולי זה מרגיש, כמו שגעון, כשסביבנו הכל רץ מהר, שנינו יודעים שזה כל כך נכון, לעולם אני לא אוותר

פזמון: יודעת שאיתך זו אהבה אחרת...

>> מירי מסיקה באלבום חדש - השמעת בכורה לארבעה שירים