כנסיית השכל פרומו (צילום: Antony Dawton)
עוד אנשים בשורות. כנסיית השכל | צילום: Antony Dawton

כנסיית השכל מוציאה מהדורה מיוחדת של האלבום "שורות של אנשים", הכוללת דיסק בונוס ובו השיר החדש "שיעור אדיב", שנכתב על ידי הסופר והמשורר שמעון אדף.

הטקסט שמדבר על פחדים מצא חן בעיני חברי הלהקה והיה אמור במקור להיכלל באלבומה האחרון. כעת הוא זוכה לגרסה אינטימית וראשונית בחשיפה ראשונה ומרמז על החומרים העתידיים של הלהקה.

דיסק הבונוס כולל כמה להיטי רדיו או הופעות של כנסיית השכל, שטרם יצאו על דיסק של הלהקה: הסינגל "תמי יודעת", שיצא באפריל 2009 אך לא נכנס לאלבום האחרון; השיר "שום דבר לא יפגע בי", שנכתב על ידי החייל ארז שטרק ז"ל, זכה ללחן של הלהקה ויצא במסגרת הפרויקט “עוד מעט נהפוך לשיר” של גלי צה"ל;

"טיפת מזל", גרסת הכיסוי של הכנסייה לשירה של זהבה בן, שהוקלטה עבור המצעד העברי השנתי של גלי צה"ל; "השיר מהגן", שהוקלט בגרסה מיוחדת עם אסטרל פרוג'קשן מתוך תכנית הטלוויזיה "מפגשיר" של ערוץ המוזיקה והפך לאחד מלהיטי ההופעות הבולטים של הלהקה; ו"בואי מהפכה" מתוך הסדרה "הבלוק".

בנוסף נכללים בדיסק הבונוס שלושה קליפים מהאלבום האחרון: הקליפ הרטוב של "על מה את חולמת", "הכל נשכח" שצולם בזמן הקלטות האלבום בלונדון והקליפ "אושר", לסינגל האחרון שיצא מהאלבום.

בימים אלו מסיימת כנסיית השכל את העבודה על המופע החדש והגרנדיוזי שלה "קונצרט וידאו", שפרטים אודותיו ייחשפו בקרוב.

>> ארז ברזוליק שואל ועונה: המוזיקה הישראלית לאן?